2733
2734
عنوان

شوهر بی عرضه‌‌‌...

428 بازدید | 12 پست

خانما دوساال عقدم تو این دوسال همسرم ۶ کار عوض کرده اول  تو شرکت بود گفت من اقا بالا سر نمیخام اومد بیرون بعد مغازه ساعت فروشی زد بعد یکسال گفت نمیصرفه باکلی ضرر جمع کرد بعد افتاد  ب بازاریابی بعد دوسه ماه گفت اینم ب درد نمیخوره  بعدش مغازه خوراکی گذشت دوباره با۴۰ میلیون ضرر جمعش کرد و خوراکیا همه فاسد بعد دوباره رفت سرکار اداری دوباره میگه این کار  نمیصرفه همشم خون ودل کشیدم باهاش 

ب نظرتون  میشه بااین مورد ازدواج کنم اصلا این مسولیت سرش میشه  بسیار ادم تن پرور و تنبل و بی عرضس زود زده میشه ازکار وهمشم میگه پول ندارم و ارزوشه  ی حساب بانگی داشت تا لنگ ظهر همش میخابید ماهی  ۲۰ میلیون میومد توکارتش اینم جز ارزوهاشه اه دیگ خستم من 😥😥

کلا قیدشو بزن وگرنه خودتو تا اخر عمر بدبخت میکتی مردی جوهر کار نداشته باشه مفت نمیرزه خلاصه خودتو بدبخت نکن

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

باهاش منطقی حرف بزن یا با خانوادش خانوادت حرف بزنن 

باید شرط کنی که تا وقتی کار دائم نداشته باشه ازدواج‌نمیکنی 

من شوهرم بیکار بود ولی فکر کار نبود کارت باباش دستش بود 

دو سه ماه که از عقدمون گذشت گفتم تا کار نداشته باشی من تالار نمیگیرم و بهش زمان دادم گفتم باید کار دولتی داشته باشی که خیالم راحت باشه و همونم شد اینقد گشت تا قبل از عروسی استخدام شد

ای کاش از اول باهاش در مورد شغلش طی کرده بودی...تا کی میخواد بپر بپر کنه...

من از کجا میدونستم روزی که اومد خاستگاری توشرکت بود ماهی ۵ میلیون حقوقش  پشت دستم بونکردم میاد دوماه بعد عقد بیرون 

باهاش منطقی حرف بزن یا با خانوادش خانوادت حرف بزنن  باید شرط کنی که تا وقتی کار دائم نداشته با ...

حرف زدم دلیل مفت مباره مثلا مگه دست منه منم از خدامه  مثلا  مشتری نیس من چ کنم یا  کار اداری فشار سرم زیاده اگه بمونم  باتو بداخلاق میشم اینقدر نق میزنه که میگی غلط کردم اره تو راست میگی بیا بیرون

گلم تا عقدین تکلیفتو مشخص کن،کسیکه نتونه درآمد داشته باشه و شاخه به شاخه بپره مناسب زندگی مشترک نیست،اینجور همیشه در تنگدستی به سر خواهید برد متاسفانه.

آدمی را آدمیت لازم است ، عود را گر بو نباشد ، هیزم است
2738

نه مرد باید تو کار صبور باشه حداقل بخاطر زن و بچش. اگه نخواد ظرفیتشو بالا ببره همینه هر روز کار عوض میکنه آخرش هم همه رو مقصر میکنه الا خودش. مورد تو دورو برم هست پسر دبیرستانی 18 ساله داره کار میکنه و درس میخونه چون ب پولش نیاز داره مطمئنم این ادم پیشرفت میکنه اما ادمهایی مثل شوهر تو معلومه خیلی مسئولیت پذیز نیستن و تو فشار نبودن