2737
2739
عنوان

خانما از شدت ناراحتی خوابم نمیبره..

330 بازدید | 29 پست

از ساعت دو بیدار شدم...

با درد معده..اخه بخاطر بارداری اسید معدم اذیتم میکنه..اومدم نشستم توی هال..

بخدا هربار میرم خونه مادرشوهرم اینا حالم بد میشه..از بس بهم حرص میدن...

چیکار کنم از دستشون..با شوهرمم صحبت کردم در این باره ولی فایده ای نداره..

بخدا تا دورم ازشون راحتم....ولی نمیشه..هفته ای یه بار رو حتما شوهرم میبره...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزيز من شما الان بارداري. كى مهمتر از بچته؟ بخاطر يه عده آدم احمق زندگى اون بچه رو خراب نكن. تمام افكار تو، استرس تو، هورمونهايى كه تو بدنت بخاطر غم و ناراحتى ترشح ميشه داره رو شخصيت و آينده اون بچه اثر ميذاره.

اصلا تا پايان بارداري فكر كن اونا وجود ندارن. برو ببينشون و يه گوشو در كن و يه گوش رو دروازه

ترش میکنه و حالت درد مانند داره..😢😢😢😢

اگه ترش میکنه عسل بخور خالی خالی آرومت میکنه

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!
2738
همه همینن ولی باید طاقت اورد زیادم ادم پیشو بگیره توزندگیت اختلاف میشه

بهه قران مجید قسم..نود درصد اختلاف منو شوهرم ..مادرشه باعث و بانیش..

مثلا یه نمونه ..دیشب شکمم رو مسخره کرد مادش و هرهر خندید..شوهرمم خندید..

بررگشت گفت شکمت از خودت جلوتره  و یه همچین چیزی گفت و هرهر خندید..با مسخره گفت..

ماه آخری بگو دکترم گفته استراحت کنم فقط یه تایم خاصی پیاده روی کنم  زن حامله پا به ماه کجا پامی ...

آدم رو درک نمیکنن..بخدا شوهرم نفهمه..هزار بار گفتم..بازم منو میبره

بهه قران مجید قسم..نود درصد اختلاف منو شوهرم ..مادرشه باعث و بانیش.. مثلا یه نمونه ..دیشب شکمم رو م ...

عیبنداره باباایناک چیزی نیس منم باشم میخندمدبرایمن ی حرفایی میزنم تایماه ازاعصاب میرم دکترالکی بااسترس بجتو اذیت نکن ک بدنیابیاد بزرگشه یکم اونم عصبیدمیشه کناه داره

دوبارکاربریم تعلیق شده  به درخواست خودم جدید نیستم
2706