2733
2739
عنوان

اونایی که باردار نمیشن بیان.یه روش تازه

| مشاهده متن کامل بحث + 965 بازدید | 59 پست
این ماه ک الان دقیقا شد ۹روز ب پریود نمیتونم چیزی بخورم،،امیدوارم باردار باشم،ولی اگه ب صلاح نبود و ...

انشالله که باشی اگه نبودی مطمئن باش با این روش میشی😍

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تا الان مشکلی نداشتم اما میترسم با مشکل تنبلی مواجه شده باشم😔چون خداروشکر کیست ندارم

انشالله که نداری تنبلی هم همون کیست های ریزه اگه سونو نشون نداده پس نداری

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
ب امید خدااااا،حوصلمون سر رفت دیگه،،آخه بچه خیلی دوس داریم

واییییی منم بی نهایت دوس دارم ولی شوهرم شغلش یه شهر دیگه اس واسه اقدام مشکل داریم توروخدا دعا کن کارمون جور شه برم پیش شوهرم که بتونم اقدام کنم

واییییی منم بی نهایت دوس دارم ولی شوهرم شغلش یه شهر دیگه اس واسه اقدام مشکل داریم توروخدا دعا کن کار ...

انشاءالله عزیزم جور میشه ب امیدخداااا،نگران نباش،خدا خیلی بزرگتر از این حرفاس

2740

توروخدا تا از شوهرتون مطمئن نیستین بچه دار نشید من شدم به غلط کردن افتادم

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
بانی کار خیر شدی نتیجشم میبینی انشاءالله ب زودی

خواهش میکنم عزیزدلم انشالله شما وهمه ی بچه های این سایت به خواسته ی دلشون برسن