2733
2739
عنوان

جاری دار شدم

253 بازدید | 19 پست

بچه ها من رابطم با خانواده شوهرم زیاد خوب نیست. مادر شوهرم و خواهرشوهرم آدمای خوبی نیستن و خیلی دوبهم زن و فتنه گرن. منم تو این 5 سال که عروسیشون بودم جز بدی چیزی ازشون ندیدم. خیلی برامون مشکل درست میکردن و... 

خلاصه هیچ خیری ازشون ندیدیم. 

حالا هم داره برام جاری میاد اونم از فامیل خود مادر شوهرم. میگن اخلاقش تنده و حاضر جوابه و... 

به نظرتون موضع من این وسط باید چجوری باشه؟ 

خواهشا کامل راهنماییم کنید چون من شخصا آدم خوش قلب و صاف و ساده ای هستم اما خانواده شوهرم و جاری جدید موزی و آب زیر کاه و... هستن

تکلیف من این وسطی میشه. چکار کنم که احترام حفظ بشه و شانم حفط بشه. جاریم ی موقع باهام برخورد نا مناسب نداشته باشه و.... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حساس نباش و فاصلتو حفظ کن تا اذیت نشی

همیشه اولین تجربه ها یا خیلی تلخ هستند یا خیلی شیرین بعد از آن اولین ها همه چیز به مرور عادی میشود شاید بزرگترین موهبتی که خداوند به انسان داشته همین قصه ی تلخ عادت است...💔

احترام بذار 

صمیمی نشو 

فقط در حد ضرورت و تعارف حرف بزن 

سوال نکن ، جواب سوالو سربالا بده 

اطلاعات نده

اطلاعات نگیر

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا
2738

تا نبینی نمیشه به حرف مردم اعتماد کرد اگه دیدی خودشو میگیره و...تـوام سنگین برخورد کن

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀
شب بله برون وسایلشو رو میز میچیدیم داشتم آینه شمعدون صاف میکردم همچین برگشت بهم گفت دست نزن جاش خوبه ...

پس کلا دیگه اگر دیدی داره میافته توی چاهم دستشو نگیر ، فقط نگاش کن و لبخند بزن . 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا
شب بله برون وسایلشو رو میز میچیدیم داشتم آینه شمعدون صاف میکردم همچین برگشت بهم گفت دست نزن جاش خوبه ...

میگفتی بیا برو رنگی در بیا😒

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
2706