2733
2734
عنوان

افسردگی گفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 170 بازدید | 26 پست
منم فک کنم شرایط شمارو دارم..تقریبا مشکل خاصی تو زندگیم ندارم..فقط اینکه شوهرم موقعیت اجتماعی خوبی د ...

اره منم خودمو همش با آذمای موفق مقایسه میکنم.

نمیتونم با کیک و دسر پختن اقناع بشم

نمیتونم از بافتنی و گلدوزی لذت ببرم!!

كوسن هاى رنگى بخر بزار رو مبلات  تو خونه هم آهنگ شاد بزار هميشه فضاى خونه خيلى بهتر ميشه

اره اتفاقا اونم موسیقیو بهم گفت! گفتم اصلا اهل موزیک نیستم اهل برنامه شاد و خنده داررنیستم همش میگم اینا جلف بازیه! گفت خب همینه دیگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره منم خودمو همش با آذمای موفق مقایسه میکنم. نمیتونم با کیک و دسر پختن اقناع بشم از بافتنی و گلدو ...

دقیقا منم با اونا مقایسه میکنم..با اینکه خیلی مادر بودنمو باارزش میدونم ولی دوست ندارم کم بیارم..امیدوارم بتونم یه کاری بکنم واسه خودم چون رو دوست داشتن شوهرم ب من خیلی تاثیر میزاره....شما هم ببین ب چی علاقه داری همونو ادامه بده..یا کلاس برو‌.اگه بتونی از همون کاری ک بلدی یه درآمدی هم کسب کنی مطمن باش حالت خوب میشه

2728
دقیقا منم با اونا مقایسه میکنم..با اینکه خیلی مادر بودنمو باارزش میدونم ولی دوست ندارم کم بیارم..امی ...

اتفاقا رفتم تو فکر کسب درآمد دیدم نمیتونم اینجوری شدم...

من شوهرم همینجوری قبولم داره

خیلی علاقه مند ب کارای علمی چ فکری ام و این منو خشک تر و جدی تر میکنه

از هنر فقط نقاشی دوس دارم

ینی فقط خرج تولید میکنم! فک کن تو این گرونی نقاشی😂😂

اكه مغازه يا بازار نميرى ميتونى از سايت هاى خريد اينترنتي مثل ديجى كالا هم خريد كنى 

چرا اتفاقا خیلی دوس دارم برم مغازه و بازار ولی راستش زیاد بلد نیستم مرکز چی کجاس شاید روی هم ده بار بیشتر نرفتم بازار.

خود از مغازه خرید کردن حالمو بهتر میکنه

2740