2726
عنوان

افسردگی گفتم

170 بازدید | 26 پست

بچه ها من تقریبا تو زندگیم مشکل خاص و حادی ندارم

متأهلم و یه پسرکوچیک دارم.

ولی یه مدته افسردگی شدید گرفتم مشکلاتم با خودمه بیشتر

رفتم دکتر گفت یه علت مهمش اینه ک خیلی روحیه جدی و خشکی داری

بعدم گفت تو خونه تون رنگ زیاد استفاده کن

دقت کردم دیدم خونه مون خیلیبی روحه!

راستش از اول همینجوری بودم! سلیقه دخترونه نداشتم اونجوری، برامم مهم نبود

حالا بلدنیستم چکار کنم ب نظرتون؟؟

نمیتونم از اول جهیزیه بخرم که

حالا خونرم عوض نکردی 

فعالیتت رو زیاد کن 

فعالیت زیاد جریان خونتو زیاد میکنه از این حالت رخوت در میای

با ادمای شاد و پر انرژی بگرد

کیک بپز دور هم بخورین 

رفت و اومدتو با فامیل ببشتر کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا خونرم عوض نکردی  فعالیتت رو زیاد کن  فعالیت زیاد جریان خونتو زیاد میکنه از این حالت ...

با کی رفت وآمد کنم ؟ خیلی از دوران دانشجوییم گذشته

شاغلم نیستم

2728
از وسايل تزييني رنگى استفاده كن  گلدون مجمسه روميزى كوسن  رنگى و شاد

ینی باورتون میشه یه گلدون نمیتونم سالم نگه دارم؟ خشک میشه بعد چندماه!! حسی ب گلدونام ندارم!

با کی رفت وآمد کنم ؟ خیلی از دوران دانشجوییم گذشته شاغلم نیستم

با فامیل

میتونی بری کلاس زبان و باشگاه اونجا دوست پیدا کنی

بچرو ببری پارک با خانمایی که بچه سن نی نی شما دارن دوست بشی

با فامیل میتونی بری کلاس زبان و باشگاه اونجا دوست پیدا کنی بچرو ببری پارک با خانمایی که بچه سن نی ...

پسرمو پارک و مهد میبرم ولی خودم اینقد کم حرفم میشینم اونجا کتاب میخونم!!! نمیدونم چی بگم با دیگران حرف مشترک ندارم

اهن و مولتی ویتامین رو حتما بخور.بعد دعای ماه صفر رو (یا شدید ...)که توی مفاتیحه هر روز بخون ماه صف ماه سنگینیه خیلی ها دلگرفته میشن.صدقه هم بده .بهتره صدقه رو هرروز بدی تا چند روزی یه بار مثلا تقسیمش کن که هر روز اول صبح روزت رو با صدقه شروع کنی.نماز اول وقت .حدیث کسا.میوه هم زیاد بخور.

منم فک کنم شرایط شمارو دارم..تقریبا مشکل خاصی تو زندگیم ندارم..فقط اینکه شوهرم موقعیت اجتماعی خوبی داره وقتی باهمکاراش رفت و آمد میکنم خانمهای همکارشو میبینم حسودیم میشه..همشون شاغلن و من خانه دار یه پسر یک ساله هم دارم ک نمیتونم کار کنم.شوهرمم خیلی دلش میخواد کار کنم و روابط اجتماعیموبالا ببرم..سر این موضوع ب شدت اعتماد ب نفسم اومده پایین و افسردگی گرفتم..چون میدونم شوهرم رو این موضوع ضعف داره

اهن و مولتی ویتامین رو حتما بخور.بعد دعای ماه صفر رو (یا شدید ...)که توی مفاتیحه هر روز بخون ماه صف ...

من خیلی وقته اینجوری ام.. قبل محرم صفر

متاسفانه خیلیییی کم اهل میوه ام.

نماز خونم و وضعم اینه ببین اگه نمازنمیخوندم اوضام چی میشد

ینی باورتون میشه یه گلدون نمیتونم سالم نگه دارم؟ خشک میشه بعد چندماه!! حسی ب گلدونام ندارم!

كوسن هاى رنگى بخر بزار رو مبلات 

تو خونه هم آهنگ شاد بزار هميشه فضاى خونه خيلى بهتر ميشه

2706