2733
2739
مرسی عزیزم خواهر گلم .میترسم فردا برادشوهرم چیزی بگه یا زنش حرکتی بکنه اتیش بگیرم یا از همه بدتر ماد ...

اصلا به این‌چیزا فکر نکن استرس بیخود داری چقد گنده کردی اینارو مگه کی هستن

اگه بری آرامشت بیشتره ولی اصلا کاری به کارشون نداشته باش فقط سکوت کن یا با بچهات سرگرم کن خودتو عزیزم😚😚 ایشالله میری میایی به خوبی و خوشی همه کدورتا از بین میره

خدایا شکرت برای سلامتی و آرامش همیشگی من و همسرم و دخترم...
اصلا به این‌چیزا فکر نکن استرس بیخود داری چقد گنده کردی اینارو مگه کی هستن اگه بری آرامشت بیشتره ول ...

مرسی زنده باشی دلم دق کرد اینا خیلی سفت ودرونگران خیلی بیمحبتو عاطفا دیگه عوص نمشن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عزیزم خواهر گلم .میترسم فردا برادشوهرم چیزی بگه یا زنش حرکتی بکنه اتیش بگیرم یا از همه بدتر ماد ...

چقدر بیشخصیتن تروخدا میری اونجا هر رفتاری کردن یه پوزخند بزن و برو تو حیاط کلا محل نذار با یکی که باهات خوبه سر گرم بشو.باور کن اونا آتیش میگیرن اگه خونسرد باشی و جواب ندی ،مگه قراره هر کس چیزی گفت تا حد شعور و تربیتش خودمونو پایین بیاریم بذار همه ببینن رفتارای زشتشون رو.تحت هیچ شرایطی خودتو ناراحت نکن بچه هات و شوهرت گناه دارن 😚

2728