2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یامثلا بعد چندماه که عروسی کرده بودیم شوهرم رفته بود عسلویه سرکار ومادرشوهرم هی میگفت زنتو ببر وجدا ...

عزیزم حس میکنم شمام خیلی حساسی کلا برادر شوهرا مجرد زر مفت زیاد میزنن اگه جای من بودی چیکار میکردی

به نظرم  بهشون نقطه ضعف نشون دادی میفهمن چجوری ناراحتت کنن سعی کن همش بخندی فکر کنن نمیتونن هیچجوره بسوزونتت

خدایا شکرت برای سلامتی و آرامش همیشگی من و همسرم و دخترم...
2731

عزیزم اگر مادرشوهرت ازتون خواسته برید که برید و برگردین سریع،نذارید اونا به ارزوهاشون برسن باید شما حضور داشته باشید تو مجالس تا چشمشون دراد.با کسی حرف نزن،محل کسی نده مخصوصا اونا ،فقط به مادرشوهرت احترام بذار

عزیزم حس میکنم شمام خیلی حساسی کلا برادر شوهرا مجرد زر مفت زیاد میزنن اگه جای من بودی چیکار میکردی ...

گلم حساس که هستم اما جز خوبی چیزی بهشون نکردم وهمیشه باهاشون بودم اما میبینم من با اون جاری هام که یه رفتاریشونم مثل ادمی زاد نیست برابرم

گلم حساس که هستم اما جز خوبی چیزی بهشون نکردم وهمیشه باهاشون بودم اما میبینم من با اون جاری هام که ی ...

فدای سرت بیخیال باش

هیچ چییییز تو دنیا ارزش اینو نداره که آدم بخاطرش آرامش خودشو و بچهاشو بگیره

تو زیادی دل به دلشون دادی وقتی اصلا هیچی حسابشون نکنی میفهمن اصلا برات مهمم نیستن باور کن تنها راه چزوندن ادمای بد اطرافت کم محلیه

2740
عزیزم اگر مادرشوهرت ازتون خواسته برید که برید و برگردین سریع،نذارید اونا به ارزوهاشون برسن باید شما ...

مادرشوهرم ۴روز پیش که شوهرم بهش زنگ زد گفته بود ولی دیشب هم برادرشوهر بزرگترم البته از شوهرم کوچکتره زنگ زد شوهرم داداش اولیه ولی هیچکی احترامشو نداره

فدای سرت بیخیال باش هیچ چییییز تو دنیا ارزش اینو نداره که آدم بخاطرش آرامش خودشو و بچهاشو بگیره ...

واقعا مثلاخواهرشوهر کوچیکم یه هفته با بچه ی دوسالش که تازه از پوشک گرفته بودش خونمون بود چقدر احترامش کردم ولی اون روز همش میگفت چی میگی تو ومیگفت برید برید

واقعا مثلاخواهرشوهر کوچیکم یه هفته با بچه ی دوسالش که تازه از پوشک گرفته بودش خونمون بود چقدر احترام ...

دیگه اصلااا قاطیشون نشو خدا خودش جوابشونو میده شک نکن

شما فقط برو بخاطر مادرشوهرت و شوهرت بقیه هیچی حسابم نکن رابطتو باهاشون بکن در حد سلام علیک و تمام

مادرشوهرم ۴روز پیش که شوهرم بهش زنگ زد گفته بود ولی دیشب هم برادرشوهر بزرگترم البته از شوهرم کوچکتره ...

به نظرم نمیشه از هم ببرید،همه اونجا باشن شما نه یعنی اونا به خواستشون رسیدن ،به مادرشوهرت دوستانه بگو که احترام شوهرتون رو حفظ کنه بین بچه هاش وگرنه من نمیتونم اینهمه بیحرمتی رو ببینم و باز رفت و امد کنم بگو یه تذکر بده .شما تو روستا هم که میری فقط مراقب دخترات باش و بهشون برس خودتو سرگرم بچه هات کن که یه جورایی تو اونا نباشی بیخیال باش یکم عزیزم.

دیگه اصلااا قاطیشون نشو خدا خودش جوابشونو میده شک نکن شما فقط برو بخاطر مادرشوهرت و شوهرت بقیه هیچی ...

مرسی عزیزم خواهر گلم .میترسم فردا برادشوهرم چیزی بگه یا زنش حرکتی بکنه اتیش بگیرم یا از همه بدتر مادر پدر جاریم دعوت باشن بیان ومادرش بپره به من چون میشناسمشون ببخشید خیلی هارو دریدن

2706