2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مال من۹.۴هستش دکترم گفت بایدبری پیش دکترهماتولوژی نرفتم گفت شایدتالاسمی باشه سعنی میشه

مامان دوقلوهای شلوغ هستم خدابعدسختی وتلاش امیرعباس وآوامودادخدایاخودت مراقبشون باش نفس های منن سپردم به خودت خدایا....
2728
مال من۹.۴هستش دکترم گفت بایدبری پیش دکترهماتولوژی نرفتم گفت شایدتالاسمی باشه سعنی میشه

اره احتمالا مینور باشی

وقتی غصه های  یه نفرو تجربه نکردی براش نسخه ی  " صبر کن درسته میشه " نپیچ هر وقت جاش بودیو تونستی صبور باشی اون موقع حرفت قبوله   👌

من تو ۷ ماهگی بارداری آزمایش دادم‌شده بود ۱۰

روزی ۳ تا قرص آهن میخورم

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
اره احتمالا مینور باشی

واقعا برام نامه هم نوشت نرفتم گفتم بیخیال بشم برای خودش گفته قرص اهن میخورم

مامان دوقلوهای شلوغ هستم خدابعدسختی وتلاش امیرعباس وآوامودادخدایاخودت مراقبشون باش نفس های منن سپردم به خودت خدایا....
2738
چه علائمی دارین؟؟؟؟

تپش قلب موهام میریخت قرص اهن میخورم بهترشدم استرسم خیلی زیاده ازبچگی بودش دیگه اضطراب

تپش قلب موهام میریخت قرص اهن میخورم بهترشدم استرسم خیلی زیاده ازبچگی بودش دیگه اضطراب

یعنی ممکنه استرس از کم خونی باشه اخه دخترم ۸ سالشه خیلی استرس داره مخصوصا موقع مدرسه رفتن 

ببخشیدا یه سوال دیگه من ماه پیش سقط داشتم بعداز اون حیلی احساس سرما میکنم پاهام یخ میشه احتمالش هست کم خونی گرفته باشم 

یعنی ممکنه استرس از کم خونی باشه اخه دخترم ۸ سالشه خیلی استرس داره مخصوصا موقع مدرسه رفتن 

اره ازکم خونی استرس میاره من که هماکان این استرس واضطراب باهام هستش

ببخشیدا یه سوال دیگه من ماه پیش سقط داشتم بعداز اون حیلی احساس سرما میکنم پاهام یخ میشه احتمالش هست ...

نه خواهش میکنم اره میشه چون خون کم هستش ادم احساس سرمامیکنه چون خون کم هستش که درجریان باشه بدن گرم بشه 

من هموگلوبینم ۷ بود قراربود عمل بینی بشم که نکردن قائدگی های سنگینی دارم و مدت زیادی بود کم خون مونده بودم سیستم خونسازی بدنم ضعیف شده بود هرچی دارومصرف میکردم بالانمیرفت یکسال طول کشید تا اومد ۱۳ بعد عمل کردم بیماری تالاسمی یا چیزی نداشتم خداروشکر اما باهربار پریود کم خون میشم

بالاخره افتخار دادن بیان تو دلم کنجده مامان 😍
2706