2733
2734
عنوان

پزشكي

| مشاهده متن کامل بحث + 7466 بازدید | 56 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
 عزیزم علائم شما چی بود ؟

من فقط وقتی که مثلا از حالت دراز کشیده، به حالت نشسته تغییر وضعیت میدادم، یا مثلا از نشسته به ایستاده، یه تاری گذرا، گوشه ی چشممو میگرفتم و حدود ۵ ثانیه طول میکشید و خود به خود حل میشد. چشم پزشکم حین معاینه متوجه شد که عصب بیناییم تورم داره، انگار یه چیزی از داخل مغزم داره به عصب بیناییم فشار میاره. ام آر آی چشم دادم که خدایی نکرده تومور چشمی نداشته باشم که خداروشکر نبود، بعد ارجاعم داد به متخصص مغز و اعصاب. ایشون هم ام آر آی مغز و سی تی درخواست دادن که سالم بود. و گفتن آخرین مرحله واسه تشخیص، گرفتن مایع نخاعیه، هم واسه آزمایشگاه برای تشخیص ام اس، هم در حین گرفتن مایع فشار مغز رو میسنجیم. این شد که خدا رو شکر ام اس نبود، ولی فشار مغزی داشتم. ۲۸ بود. باید زیر ۲۰ میبود. و سه بار ال پی شدم، مایع اضافی تخلیه شد، الانم دارم قرص مصرف میکنم. بعد از عیدم باید برم پیش دکتر تا نتیجه رو بهش بگم. (دکترم متعجب بود که چرا سردرد ندارم. ولی این بیماری بدون سردرد هم پیش میاد خدایی نکرده.)

به خودت هم تلقین نکن 

منم تومور داشتم 

تازه به من گفت تا اخر عمر همراهته و باید چند سال یکبار عمل کنی 

منم گاهی اوقات سردرد میگیرم دکتر ک رفتم گفت هرچی بیشتر تلقین کنی بدتر میشی 

توهم خیلی تلقین نکن 

2740
من فقط وقتی که مثلا از حالت دراز کشیده، به حالت نشسته تغییر وضعیت میدادم، یا مثلا از نشسته به ایستاد ...

سلام عزیزم شما الان خوب شدین ؟

من فشار مغزم ۳۵بود یکبار ال پی کردنم بعد فرستادم خونه ولی علائمم بعد دوروز که مرخص شدم برگشته میشه راهنماییم کنید ؟ شما خوب خوب شدین دکترتون کی بود 

سلام عزیزم شما الان خوب شدین ؟ من فشار مغزم ۳۵بود یکبار ال پی کردنم بعد فرستادم خونه ولی علائمم بعد ...

سلام گلم. خدا رو شکر، خودم احساس می‌کنم بهترم. شما فعلا اول درمانتونه. منم اول درمانم، بعد از ال پی دوباره علائمم برگشت. دو ساله دارم دارو می‌خورم، و چندین بار ال پی شدم، نگران نباش. الان دارو میخوری؟ از دکترت سوال کن ببین چی می‌گه؟