2726
عنوان

پزشكي

7295 بازدید | 56 پست

بچه ها كسي تاحالا فشار مغز داشتع؟

من فشار مغزم بالا بود و با كسيدن اب نخاع خوب شدم! يعني در اصل بيماري قابل درمانيه

پس از كشيدن اب نخاع كاملا خوب ميسي و ي قرصي بهت ميدن ك تا ٦ ماه برنگرده!

من الان دقيقا يك سال شد

چندبارم دكتر رفتم گفت خداروشكر همه چي عاليه من چيز غير طبيعي نميبيتم!

الان بعد چند وقت ي سرداداي ريزي دارم در حد ي نقطس ميگيره ول نيكنه!

ب نظرتون برگشته؟😢

چيكار كنم ك ديگ برنگزده

من دكترم گفت وزنتو بيار پايين

هر چه دارم همه "هذاْ من فضل ربي"🙊♥️🙏🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بهش میگن سودو تومور سربری یا تومور مغزی کاذب. در افراد خیلی چاق یا کسانی که کورتون مصرف میکنن اتفاص میفته و علایم مشابه تومور مغزی داره ولی تومور نیست.

دردش معمولا مبهم و منتشره و صبح ها بیشتره.

این دردهای نقطه ای معمولا میگرن هستن. ولی بد نیست یه سری به دکتر بزنی.

راه چاره ش هم همون کاهش وزنه.

2728
بهش میگن سودو تومور سربری یا تومور مغزی کاذب. در افراد خیلی چاق یا کسانی که کورتون مصرف میکنن اتفاص ...

خيلي استرس و ترس دارم😔از صبح خوبم شبا يكم درد دارم اونم هي ميگيره ول ميكنه

اين روزا خيلي استرس دارم ممكنه سردزرم از استرس اينا باشه؟

منم😔

من چند وقت سرگیجه شدید داشتم در حدی ک بلند میشدم تا یه جاهایی رو سیاه میرفتم یعنی چیزی رو نمیدیدم بعد سرگیجه و دوبینی هم داشتم رفتم پیش چشم پزشک عکسای بی ربط نوشته بود عکسارو نشون دکتر اعصاب دادم گفت فشار مغز داری باید آب کمرتو بگیرن داداشم کلی زد تو سر خودش ک دختر 17 ساله مگه پیزنه ک آب کمرشو بگیرن عمرا من نمیذارم از اون طرفم میگفتن ام ار ای داداشم میگفت ن ضرر داره اشعه داره بعد نمیدونم چی شد آرمایش خون دادم فهمیدن همش بخاطر کم خونی 

از وقتس کپسول آهن و ویتامین E میخورم دیگه اصلا سرگیجه و سردرد سراغم نیومده😐😐

اینم از علم و مدرک دکترا

من چند وقت سرگیجه شدید داشتم در حدی ک بلند میشدم تا یه جاهایی رو سیاه میرفتم یعنی چیزی رو نمیدیدم بع ...

منم ١٧ سالم بود ك اب نخامو كشيدن! اخه راهي جز اين واس خوب شدنش نيست

ديگه ي جاهايي مجبور ميشي

منم ١٧ سالم بود ك اب نخامو كشيدن! اخه راهي جز اين واس خوب شدنش نيست ديگه ي جاهايي مجبور ميشي

من امسال میخواستن این کارو کنن ک خداروشکر فهمیدیم مشکل از دکتره ک نتونسته تشخیص بده این ربطی به فشار مغز نداره و فقط یه کم خونی سادس

من امسال میخواستن این کارو کنن ک خداروشکر فهمیدیم مشکل از دکتره ک نتونسته تشخیص بده این ربطی به فشار ...

بعضي از دكترا ىاقعا احمقن! با جون ادما بازي ميكنن

خداروشكر عزيزدلم❤️دكتر منم گفت رنجش فقط ٦ ماهه! الان دقيقا يك سال شد

سرداداممم ميگيره ول ميكنه

گردنم يكم درد ميكنه بعد ميزنه ب شونه هام

تو اينارنت زدم گفت ب خاطر استرس

بعضي از دكترا ىاقعا احمقن! با جون ادما بازي ميكنن خداروشكر عزيزدلم❤️دكتر منم گفت رنجش فقط ٦ ما ...

باز به حرف دکترا گوش ندی بری آب کمرتو بکشی 

آزمایش خون دادی؟ کم خونی نداری؟ 

سلام پیش کدوم دکتر میری  میشه راهنمایی بکنی  من خیلی نیاز دارم این علایم دارم

منم مثل شما همه ی صفحات مربوط به این بیماریو میخونم، عزیزم شما تهرانین؟؟ سوالی دارین بپرسین، اگه بتونم جواب میدم بهتون... خودمم فعلا درگیرم...

2706