2737
2739
عنوان

وای خانما بیاین چقد سوتی بدی دادم

| مشاهده متن کامل بحث + 904 بازدید | 32 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لامصب این خب گفته نشه نمیشه.همون تایپک اولی کاملشو بگین دیگه.من هفت ماهه به دنیا اومدم صبر ندارم.  

😍 خدا جونم شکرت به خاطر کنجدی که بهم دادی.خودت مواظب تو دلیم باش 😍
2731

حالا این همه راه اومدیم با بچه ها یکی تو بغل من یکی بغل باباش بایه کیف گنده وسایل پس برگشتیم ایندفه ماشین گرفتیم رسیدیم دوباره سرکوچشون

ماازون خاص هاشیم که اگه یه قدم برداری واست دربست میگیریم برسی به خواسته هات     

شوهرم بهم گف توبرو من یه خورده راهو برم ببینم تو راه نیفتاده میام حالا اونم وسواسی همه راهو بعدا گف رفتمو بر گشتم 

2738

خلاصه حالا مابعد سالی میخاستبم بریم خونه دختر خالم بهشون گفتم ماجرا ازین قراره دیگه خودمم دستو پام شل شده بود خونشونم طبقه سوم واقعا دیگه بریدم ازخستگی ورنگمم بدچور پریده بود حالا این وسط شوهردختر خالم ازم پرسید بااسنپ اومدین گفتم نه نمیدونم چیشد ازدهنم پرید گفتم بااژانس اومدیم

اینوک گفتم شوهر دخترخالم گف خب پس بااژانس اومدین کیفتون گم نمیشه تازه من الان فهمیدم چه غلطی کردمو به پته پته افتادم یه داستان من دراوردی‌گفتم ک ما اولش سوار اژانس. شدیم ولی بعد راننده هه بازنش پشت گوشی دعواش شد مارو پیاده کرد ماهم ار سر خیازون ماشین گرفتیم حالا این وسط تصور کننی من چقد حالم بده بخاطر این سوتیم فشارم رفت روصفر خداوکیلی

اصلا نفهمیدم چی گفتم تاحالاهم نفهمیدم اونام فک کنم فهمیدم من چرتو‌پرت گفتم یعنی شب مزخرفی بود واقعااا

حالا اژانس مشکلش چیه

خب اگ تو اژانس بودیم ک کیفمون گم نمیشد فوقش فرداش میرفتیم پسش میگرفیم گلم واس این گفتم

2706