2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

میگه تو روابط اجتماعی نداری،،، آخه چیکارکنم من همینم ک هستم،،، چیکار کنم اون اینقد سرو زبون دار بود،،،، اینهمه مقایسه میکنه یه بار نگفت عزیزم من تو رو دوست دارم ک یکم خیالم راحت بشه همیشه گفت اون بالاتترته 

منم پسر عمم ده سال خواستگارم بود و همدیگررو دوست داشتیم اما نشد ازدواج کنیم...سالی چند بار همدیگر رو می بینیم..هر دومون متأهل هستیم و بچه دار

من فقط سلام و خداحافظ...تو مسیر نگاهش نمی شینم...کلا مثل یک غریبه باهاش رفتار می کنم..با خانمش هم دوستم..اون هم همه چیو می دونه..و می دونم رفتار منو کامل زیر نظر داره

برای همه شهدا فاتحه و خیرات بفرستید نه فقط شهید ابراهیم هادی باور کنید خودش راضی به این همه فرق گذاشتن نیست💥💫 و منی که برای کسانی که خودکشی کرده اند هر روز صلوات می فرستم💙💚
2740
میگه تو روابط اجتماعی نداری،،، آخه چیکارکنم من همینم ک هستم،،، چیکار کنم اون اینقد سرو زبون دار بود، ...

😔😔😔آخه چرا ازدواجتون سنتی بوده؟ یعنی با علاقه نبوده؟

🤔
هر وقت رفتیم تو فامیل آخرش دعوا بوده،، هر زنی از فامیل و میبینه باهام مقایسه میکنه و آخرش یا چند ساع ...

بگو گه خوردی مرتیکه چلغوز که اومدی گرفتیم ، خودت چه گهی هستی که من بهت افتخار کنم 😡😡😡

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
منم پسر عمم ده سال خوایتگارم بود و همدیگررو دوست داشتیم اما نشد ازدواج کنیم...سالی چند بار همدیگر رو ...

خیلی اذیت میشم خیلی،، از اینکه شوهرم هر وفت میبش اینجوری میکنه ،،، همش میگه من از تو. راصی نیستم تو برام کاری نکردی ،،، مردی ک اینجوری میگه زن باید چیکار کنه؟؟؟؟ 

2706