2733
2739
عنوان

مزار مامانم دو طبقه اس

1307 بازدید | 31 پست

مامانم چهارماهه فوت شده😔اون سری با خالم رفتیم سر مزارش...خالم گفت طبقه ی بعدی منم که میام کنارش...

گفتم نه جای پدرمه...خالم بهش برخورد گفت مردا به زنها وفادار نیستن اینجا جای بابات نیس...

خیلی ناراحت شدم ازحرفش از وقتی مامانم فوت شده هی با حرفای جورواجور بابامو میرنجونن...😔بدم میاد ازشون...مامانم هیچوقت نمیزاشت کسی به بابام توهین کنه من جوابشونو میدم ساکت میشن ولی ادامه داره این رفتاراشون😔

دفعه بعد بگو بابام اون طبقه قبرو واسه خودش خرید . 

❤شروع چالش لاغری تا عید بامداد خمار از ۸ دی ۹۸❤ وزن اولیه : ۱۲۰ ❤ وزن هدف تا عید : ۱۱۰ ❤ هدف بعدی  : ۹۰💪 ❤ هدف بعدش : ۷۰💪💪 ❤ هدف نهایی : ۵۰ 💪💪💪❤  من میتونم 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

آخی خدامامان جونتورحمت کنه

آسمان چشم اوآیینه کیست...آنکه چون آیینه بامن روبه روبود...دردونفرین دردونفرین برسفرباد...سرنوشت این جدایی دست اوبود........آه....گریه نکن که سرنوشت گرمراازتوجداکرد...عاقبت دلهایمان باغم هم آشناکرد.....
2742
2738

خدا رحمت شون کنه عزیزم شما هم بهتر بود ب جای این حرف در جوابشون بگید خدا نکنه خاله جان ن اینکه بحث کنید سر قبر و ادمهای زنده ادم دلش میاد مگه حرف ار مرگ و قبر پدر یا شخص زنده بزنه

شهامت میخواد سرد باشی ولی گرم بخندی...

الهی عزیزم خدارحمت کنه 

حرف خاصی نمیگن فدات شم ما الان حساسی فکر میکنی حرفهاشون منظور داره خب خواهر مادر مرحومت بودن عزیزم از این نظر نگاه کن که اونا از روی خواهری اینو میگن انشالله که پدرت عمر باعزت داشته باشه

تو هم همینچور جوابشونو بده تا یاد بگیرن حرف بزرگ تر از دهن نزنن چه معنی داره اخه؟

خیلی بیشعورن متوجه نمیشن من خودم داغ دارم با این حرفا بدتر آتیشم میزنن...مامانم اگه بود یه جواب محکم میداد بهشون😔

2706