2737
2734

نه اصلا. مگه کمبود دارم؟ 

❤شروع چالش لاغری تا عید بامداد خمار از ۸ دی ۹۸❤ وزن اولیه : ۱۲۰ ❤ وزن هدف تا عید : ۱۱۰ ❤ هدف بعدی  : ۹۰💪 ❤ هدف بعدش : ۷۰💪💪 ❤ هدف نهایی : ۵۰ 💪💪💪❤  من میتونم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه براتحویل گرفتن برا درآمدوشغل خوب آره

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   

من جدیدا خیلی ازین فکرا میکنم بخصوص که دکترای جوونو میبینم الانم یکی اومده تو آپارتمانمون بدتر فکرمو درگیر کرده ،حتی اگه موقعیت اجتماعی خوب داشته باشی تو خانواده شوهرت هم احترام بیشتری برات قائلن

2738

نه والا کی حال داشت 7 سال درس بخونه تهش بشه تازه دکتر عمومی فکر کن تخصصم بخواد بگیره هیچی دیگه

هر آدمی قابل احترامه چه دکتر چه کارگر چه مهندس چه بنا چه معدنچی چه وکیل و همشون برابر هستن 

یه چیز جالب بگم، من دکترم، ولی وحشتناک از دکتر میترسم! آخرین باری که رفتم مطب دکتر، هفت هشت سال پیش ...

خب از اینکه دکترید ،مثلا بیمارستانی جایی برید ب کسی سر بزنید ،، ب شما راحت اجازه ملاقات میدن؟

نه

اتفاقا همیشه میگم خداروشکر مثل بعضی از پزشکا نیستم که مردم و اینطور معطل خودم کنم😑

سه چهار ساعت باید بشینی که نوبتت بشه تازه دکتر سلانه سلانه میاد 

اصلا درکی از مفهوم نوبت دهی ندارن.

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

وای بعضیاشونم که چرک و کثیفی از سروروی مطبشون میباره😷😷😷

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2706