2733
2739
عنوان

بخیه زایمان طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 1264 بازدید | 142 پست
منم میترسم  میترسم طاقت دردشو نیارم نتونم زور بزنم بمیرم😭

نگووو اینجوری من بعد بارداریم حتی نمیتونم یه بطری اب معدنی باز کنم! یعنی ...

تجربه هر دو نوع زایمان دارم هر سوالی داشتین در موردش میتونین ازم بپرسین.   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره برامن ک موند جاش ب اضافه اینکه تا ۲۰ روز اصلا نتونستم بشینم و کلی درد کشیدم..بستگی ب دور سر بچه داره، ولی ب نظرم زایمان طبیعی تو ایران ی ریسک بزرگه...چون بلا نسبت این جمع بعضی از ماماها واقعا نفهمن

اونایی ک طبیعی بودین راستشو بگید اصلا حس گشادی ندارین ینی

خیر عزیزم بخیه زیبایی میزنن تنگ تر میشن

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
2731
2738

برای من دو تا

اصلا هم مشخص نبود

حتی بعد از زایمان همسرم می‌گفت مشخص نیست

هیچ تاثیری هم در بدنم نداشت

بعضیا میگن اندام آدم خراب میشه

برا من اینطور نبود

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات
اونایی ک طبیعی بودین راستشو بگید اصلا حس گشادی ندارین ینی

خدایی نه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
فقط تنگ تر میشه😶😑😁😂

اره عزیزم بعد زایمان بخیه بیشتر بخوای میزنن تنگ تر از قبل میشی

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
خدا نکنه گلم انشاالله هیچی نمیشه توکل کن به خدا 

حامله نیستم ولی فوبیا زایمان دارم 

آخه خاله بیچارم 9 ساعت درد طبیعی کشید برای 5ثانیه به کل نفسش رفت با اکسیژن و شوک برگردوندنش بعد بردنش برای سزارین😭

2706