2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای افسردگی باید دارو مصرف کنی عزیزم.. باید بری روانپزشک اگه نیاز باشه و افسردگی باشه دارو میده اگه نه ارجاعت میده به روانشناس

گر یارای دیدن نیکی ها را داری بدان که درونت نیکوست.. زیرا که جهان آینه تمام نمای انسانهاست..
2728
برای افسردگی باید دارو مصرف کنی عزیزم.. باید بری روانپزشک اگه نیاز باشه و افسردگی باشه دارو میده اگه ...

وای آخه داروهاش میگن خوب نیس تازه چاق میشم بدتر افسرده میشم

من رفتم روانشناس ولی دیگه

روان پزشک نرفتم 

بستگی به شدت داره 

ولی من بیشتر خودم تلاش گردم خوب بشم و کتاب میخواندم 

یک نمونه کتابش چهار اثر از فلورانس اسکاول شی بود 

کتاب خیلی خوبی بود 

وای آخه داروهاش میگن خوب نیس تازه چاق میشم بدتر افسرده میشم

تمام داروهاشون چاق کننده نیستش.. میتونی با روان پزشکت در این مورد صحبت کنی.. اگه واقعا از پس افسردگیت بر نمیای و زندگیتو مختل کرده برو و دارو مصرف کن تا روحیتو بدست بیاری ولی کنترش باشگاه برو و ورزش کن

گر یارای دیدن نیکی ها را داری بدان که درونت نیکوست.. زیرا که جهان آینه تمام نمای انسانهاست..
تمام داروهاشون چاق کننده نیستش.. میتونی با روان پزشکت در این مورد صحبت کنی.. اگه واقعا از پس افسردگی ...

ورزش هفته ای سه روز انجام میدم ولی فایده نداره همه ش کمبودام جلوی چشممه همه ش غصه میخورم مسایل برای خودم بزرگ میکنم

2738
ورزش هفته ای سه روز انجام میدم ولی فایده نداره همه ش کمبودام جلوی چشممه همه ش غصه میخورم مسایل برای ...

حتما حتما پیش یه روانپزشک خوب برو تا اگه نیازی نیست بی خود بهت دارو نده.. اگرم هست که دارو ها رو بخوری و ان شاءالله به زندگی عادی و پر شور برگردی

حتما حتما پیش یه روانپزشک خوب برو تا اگه نیازی نیست بی خود بهت دارو نده.. اگرم هست که دارو ها رو بخو ...

یکبار رفتم ولی بهم گفت شیر گرم بخور نفس عمیق بکش هرکدومم تو یه جلسه گفت جلسه ای شصت تومن برای شیر و نفس عمیق

یکبار رفتم ولی بهم گفت شیر گرم بخور نفس عمیق بکش هرکدومم تو یه جلسه گفت جلسه ای شصت تومن برای شیر و ...

دکترتو عوض کن..شایدم نیازی به دارو نداری.. رو خودت کار کن.. در ضمن تغذیه و تنفس خیلی تو روحیه تاثیر داره..

عزیزم اول باید به روانشناس مراجعه کنی اگه نیاز ببینن ارجاعتون میدن به روانپزشک که دارو بگیرین و خودش ...

عزیز ایشون می گن مشکلشون افسردگیه.. البته شاید تشخیص خودشون اینه.. چون افسردگی فقط با دارو برطرف میشه و زیر نظر روانپزشک

دکترتو عوض کن..شایدم نیازی به دارو نداری.. رو خودت کار کن.. در ضمن تغذیه و تنفس خیلی تو روحیه تاثیر ...

ممنون عزیزم که وقت گذاشتی بله اونجایی که رفتم متاسفانه همشون تازه فارق تحصیل ارشد بودند

ممنون عزیزم که وقت گذاشتی بله اونجایی که رفتم متاسفانه همشون تازه فارق تحصیل ارشد بودند

خواهش میکنم عزیزم.. حتما پیگیری کن تا زودتر از زندگیت لذت ببری.. به امید بهبودی✊🌷

2706