2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

باید تو یه قابلمه روغن زیاد بریزی جوری که سطح مرغ رو بپوشونه. روغن که گرم شد مرغ ها رو بندازی توش.

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
2738

مرغو اول ادویه بزن زردچوبه فلفل نمک  بعد بزار سرخ بشه درشو بزار 

بعد اون طرفشو سرخ کن 

بعد مرغ رو جمع کن پیاز نگینی خورد کن تفت بده و رب گوجه اضافه کن یخورده آب جوش بریز حل بشه رب

بعدش مرغو اضافه کن زعفرون بریز روش اب بریز تا روش بیاد میشه این شکلی

احتیاج به فر نداره

مرغ رو خوب خوب تو روغن سرخ کن همون اوایلش خود زعفرون سابیده شده رو بریز روش خوب که سرخ شد دقیقا میشه همین

خدا جونم شکرت برا هدیه ای که بهمون دادی 😍 خودت برامون حفظش کن 😊 الهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 

این کجاش خوبه مرغای منو ندیدی😎😜

گــــــرگ باش!                                             هیچی دیگ همین😐                                    منم ی جایی خوندم گفتم شاید خوبه گرگ باشی، ب من چ اصن مرغ باش...تخم بزار والا😐😂

ببین اول مرغ رو با پیاز بپز تا آبش کم شه،بعد تو یه ظرف پیاز رنده کن و سرخ کن و بهش رب و نمک و فلفل بزن.مرغای پخته شده رو یکم با زعفرون سرخ کن بعد بکن تو اون پیاز و رب و کاملا به اطراف مرغت بمال و در نهایت تو آب مرغت که خیلی کم مونده یه ۱۰ دقیقه یذار روشم یه قاشق آبلیمو با شکر قاطی کن بریز.عین این میشه و بسیار خوشمزه

2706