2737
2739
عنوان

از کدوم کار مهمون بدتون میاد؟؟😞

| مشاهده متن کامل بحث + 73310 بازدید | 1392 پست

مهمونی که بیاد مهمونی خونه مادر شوهرم اونا نباشن بیاد واحد ما 

و همچنین مهمونی ک قبل از ظهر و طرف صبح بیاد 

و در اخر مهمانی ک ساعت ۱۱ یا ۱۲  اومده منو از خواب بیدار کرده و ناهار میخاد وایسه خیلی راحتم میگه هرچی شما بخورید منم میخورم خبر ندادم ک تو زحمت نیفتی 

بابا تو خودت الان با اینکارت زحمتی من میخام باقی مونده غذای دیشبو ک به اندازه خوراک  خودمه  بخورم تورو کجا دلم بزارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من حساسیتم فقط رو دخترام‌....دوست ندارم بچه های مهمون بدون اجازشون به وسایلشون دست بزنند یا کاری کنند که ناراحت بشند....بقیه موضوعات برام قابل تحمل تره..

راستی یکیم دستشویی رفتن پسرای  مهمون...بعدش حسابی باید تمیزکاری کنم

خب مهمونی که بچه داره باید چیکار کنه دست و پای بچه رو ببنده خوبه میزبانم یه خرده ملاحضه کنه

الان دختر دبیرستانیا خوب شدن.....من دبیرستان که بودم با یه دختره دوست شدم،باهاش رفتم بیرون همه میگفتن داداشت اذیت نمیشه با مقنعه    

سرزده بیاد ووو شامم بمونه

بره بگرده توخونه دستشو بکشه رو وسیله هام ک ببینه خاک داره یا تمیزه(مورد داشتیم)

همش سرپا وایسه(اینم مورد داشتیم اصلا نمیشینه میره تو اشپزخونه پایمیسه مثلا انقد سرپا بودم میخام بشینم انگار اون صابخونس همینجوری سرپا وایمیسه هرجا برمم میاد)

خودشو دعوت کنه

واینکه طرف میره دستشویی درو ببنده اه یکی میاد خونمون میره دستشویی در‌و باز میزاره منم حرص میخورم

Are you lost baby girl?
2738

من از مهمون بدم نمیاد 

ولی به نظرم ادم باس مودب باشه🙂 

قبل اومدنش باید بگه که من دارم میام(بخدا کار سختی نیس)اینجوری خیلی بهتره هم عزیزتریم هم بیشتر برامون احترام میزارن😍

تو هر چیزی نظر ندیم(اصلا چه لزومی داره که نظر بدیم)

سوال های شخصی نپرسیم(اصلااا به تو چه)بخدا خیلی کار زشتیه!مثلا حقوقتون چقده؟..برات خواستگار نیومد؟کار پیدا نکردی؟...یا بپرسن با هم خوبید؟

اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم توکل برخدا ❤️✨

مثلا طرف بعداز ظهر میاد ی سر بزنه و بره بعد بهش میگی شام بزارم شوهرتم بیاد میگ ن نمیمونم کاردارم بعد میشینه تا دم شام ادم نمیدونه شام چیکار کنه خو لامصب اگ میمونی بگو ادم غذا درس کنه اه اه اه

بالاخره منم مامان شدم..🥰خدایا مرسی..🥰
2706