2733
2734
عنوان

از کدوم کار مهمون بدتون میاد؟؟😞

| مشاهده متن کامل بحث + 73315 بازدید | 1392 پست
مگه دیگه کسی کسیو بوس میکنه🤢🤢🤢من ک اصلا اجازه نمیدم همه هم فهمیدن هیچکس بوسم نمیکنه کلا این عادت ...

وا معلومه که الانم خیلیا همو میبوسن😐 مثلا شما خواهرتو یا فانیل نزدیکتو بعد چند سال ببینین بوسش نمیکنی؟

امید واقعی یعنی امیدواری در لحظاتی که همه چیز ناامید کننده به نظر میرسد😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوست دارم همه ظرفامو بذارم ماشین ظرفشویی اما گاهی مهمونا قبول نمیکنن و همشو خودشون میشورن. دوم با اینکه اینهمه تدارک دیدی کم بخورن و تعارف کنن و مجبور باشی بذاری یخچال غذاهارو

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
2731

من مهمون اومد خونمون رفتن خانم و دختر دوسالش روتخت نشستن تا به بچش شیر بده..خب این هیچی...دیگه دخترش شرو کرد کل اتاقو زیرو رو کرد..کشویی که لوازم ارایش و ...میذارمو باز کرده بود همع چیو ریخت بهم..یه بسته گوش پاک کن خالی کرد کف اتاق.سرویس کفگیر ملاقه رو ریخت بهم...یه مجسمه تزیینی رو انداخت شکست.و...همه اینا رو انجام داد و مامان باباش فقط گفتن هااانا جااان...بعدشم خندیدن بهش..همه اینا تو دیدار اول و دوسه ساعت رخ داد..دیگه رفت و امدو همون جا قط کردم

اینکه وقتی میان یکیشون تو خودش باشه معلوم شه قبل اومدن دعواشون بوده    

ما یکی از دوستامون چن بار اومدن خونمون اونم با توپ پر...قبلش دعواشون شده بود..تا میرفتم تو اشپزخونه فوری بهم میپریدن..اخرشم دعواش شد پاشد رفتن..کوفتم کردن مهمونیو

والا طرفای ما هنوزم همه روبوسی میکنن

معذرت خواهی کردم عزیزان گفتم ببخشید که.من ب شخصه داست ندارم کلا کسی بوسم کنه کلا بوی دهن کسی بهم بخوره اذیت میشن ولو دهانش بوی گل بده.ببخشید

شهامت میخواد سرد باشی ولی گرم بخندی...
😑😑😑😯😯😯😯😂😂😂😂😂

خنده نداره کلا بوس کردن را دوست ندارم خواهرم و مادرم و کسایی ک برام خیلی عزیزن محکم در اغوش میگیریم و بقیه را فقط دست میدم باهاشون

شهامت میخواد سرد باشی ولی گرم بخندی...
2706