2733
2734
عنوان

عکس العلتون در برابر محبتهای مادرشوهر به شوهرتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1809 بازدید | 158 پست

من هم شوهرم بوسشون میکنه هم مادرش...محبتشونم خیلی زیاده....با خودم میگم پسرشه دیگگگگ....منم داداشمو خیلی دوست دارم...زنش دوست نداشته باشه ما بهم محبت کنیم بیشتر از زنش متنفر میشم...‌بنظرم هر کی جای خود داره ...محبت اونا عشق مردا رو نسبت ب زن کم نمیکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

اصلا یه جوری می گین حسودیمون میشه انگار خودتون مادر شوهر نمیشین، من خودم عاشق پسرم هستم روزی چندین بار میبوسمش و قربون صدقش میرم. ازدواجم کنن همینه. حالا عروس خانم ناراحت میشه یه فکری به حال خودش بده کنه

چه اشکالی داره ترس ی مادر،از اینکه پسرشو از دست بده،درک کنیم؟خب حق داره دیگه...بچه بزرگ کنی،بره دنبا ...

عزیزم من این همه وابستگی که‌مادرش داره رو دوسندارم

خداروشکر دیگه باردار نیستم.تیکر تولد یکسالیه گل دخترمه😁😍 ی صلوات بفرست برا اونایی که آرزوی مادر شدن دارن (خدایا هرچه زودتر این نعمت رو بهشون بده)
خوش حال چون مبینم رابطش با پسرش خوبه حالا شوهر من گیر بده چرا مادرت بوست میکنه یا چی .....حالا هر چق ...

توام اگه بابات ره ب ره بوست كنه قربونت بره شوهرت حسودي ميكنه بدش مياد

واسه خانوملم همونه

من اصلا بدم نمياد پدرشوهرم قربون صدقه شوهرم بره

ولي مامانس چرا

خيييليم بدم مياد چون شورشو در مياره

2706