2737
2739
عنوان

افتادن از تخت

229 بازدید | 7 پست

با سلام

نوزاد شش ماهه ام امروز عصر از تخت افتاد روي سراميك

فاصله ي ٢٠ سانتي بين تخت و ديوار اتاق هست كه افتاد بين تخت و ديوار و من نديدم سرش به ديوار يا زمين خورده يا نه

ارتفاع تخت تا زمين ٣٠ سانت هست

و حدود ٥-٦ دقيقه گريه شديد كرد و بعد آروم شد

مايعي از بيني و گوشش خارج نشد گريه طولاني و بي دليل نداشت رفتار و حركات قبلش رو انجام ميداد بازي ميكرد به بدن و سرش دست زدم و آروم فشار دادم درد نميكرد

اشتها براي خوردن شير و قبلش هم سرلاك داشت

اما بعد از خوردن شير و سرلاك بالا آورد

چون رفلكس داره و هميشه بعد از خوردن شير و سرلاك بالا مياره نميدونم اينم بخاطر رفلكس بود يا مشكلي بوجود اومده

تعداد رای : 5
نظرسنجی
افتادن از تخت
2
40%
ضربه به سر
3
60%

اگه نگرانی خوب ببردکترگلم 

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند ساعت گذشته؟ 

اگر میگید حرکاتش عادیه مسله ای پیش نیامده انشالله

با اینحال وقتی بچه زمین میخوره و احتمال ضربه به سرش هست تا 24 ساعت بعدش باید 6 دانگ حواستون بهش باشه اگر بیحال شد استفراغ پیاپی داشت خواب آلوده شده بی اشتها شد و علائمی از این قبیل فورا باید ببریدش بیمارستان

بعدشم مادر مهربان بچه رو اگر روی تخت بی حفاظ میخوابونی دورش بالش بچین اونکه نمی فهمه میفته بی هوا غلت میزنه اما شما که میدونی میفته باید حواست بهش باشه

من الانم که دخترم 2 ساله شده اگر روی تخت خودمون بخوابونمش دور تا دورش رو بالش میچینم ولی خب معمولا یا روی زمین یا توی تخت خودش که حفاظ داره میخوابه

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2728
چند ساعت گذشته؟  اگر میگید حرکاتش عادیه مسله ای پیش نیامده انشالله با اینحال وقتی بچه زمین می ...

خودمم كنارش بودم يكي از عروسكاش دستم بود افتاد خم شدم اونو بردارم نميدونم چطوري افتاد

خودمم كنارش بودم يكي از عروسكاش دستم بود افتاد خم شدم اونو بردارم نميدونم چطوري افتاد

منبعد بیشتر مراقبش باشید حتی وقتی خودتون هستید اون طرفش که خالیه رو بالش بچینید 

بچه ها شیطون و اکتیو و غیر قابل پیشبینی هستند

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2738