2737
2734

.

لا حول ولا قوه الا باالله العلی العظیم

سلام بچه هااا

من میتونم از مبتدی تا پیشرفته کمکتون کنم زبان انگلیسی رو یاد بگیرین

با هزینه کمـ

اگر شیراز هستین ک خصوصی

اگرم جاهای دیگ هستین مجازی از طریق وات یا تل

این فرصتو از دست ندین

مجازی یعنی اینکه من از طریق تل یا وات براتون با صدای خودم درس میفرستم دو جلسه در هفته

اول هم ازتون تایین سطح میگیرم ک سطحتون مشخص باشه و کتاب مربوطه رو تهیه کنید

کتاب های معروف مثل تاپ ناچ و ... هم تدریس میشه خودتونم اگر کتابی داشته باشین مشکلی نداره اگر هرکدوم از مهارت ها هم ب صورت جدا بخواین اشکالی نداره

هزینه هم بعد تعیین سطح مشخص میشه ❤💐

.

تیچرکوچولو رو یادتونه ؟؟؟🤔من اونم کاربریم ترکید هعییی ولی بازم اگر خواستین زبان یاد بگیرین بهم پیام بدین ایدی تلenglish_teacher99@

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میشه اینجا از من تعیین سطح بگیری

Yes

Introduce yourself

تیچرکوچولو رو یادتونه ؟؟؟🤔من اونم کاربریم ترکید هعییی ولی بازم اگر خواستین زبان یاد بگیرین بهم پیام بدین ایدی تلenglish_teacher99@
منم سوالاتو جواب بدم بهم بگی انگلیسیم خوبه یا نه؟قبلا کلاس میرفتم

اره

2738
Hi  My name is Dani goje  Iam 28 years old and I live in Isfahan

What do you think about life ???

My name is parniya and i'm a homeworker (I don't know that homeworker is trow or not😐)

Homemaker

In my idea life is chance to enjoy and help the others Life is beautiful if there are no force to a ...

Ok

Have you ever been to mashhad ? Explain