2733
2739

سلام دوستان. واسه مامانم دعا کنید لطفا. شب اربعینه... ۱ جلسه شیمی درمانی کرده... جلوی چشمم داره آب میشه... میگه خوب میشم نمیدونه بدترین نوع سرطان پستانو داره...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

عزیزز دلم برو تو اینستا پیج افرادی که الان همین بیماری و دارن و از روند درمانشون میگن نگاه بنداز 

ببین چقدر امید دارن 

به مامانتم نشون بده انگیزه بگیره 

انشالله به حق امام حسین شفای عاجل بگیره

الهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم 

انشاله... ولی روزای خیلی سختیه

ببین من قبلا به امام حسین زیاد اعتقاد نداشتم هیچوقت هیچ نذری نمیکردم اما چند باری درمونده شدم خدا شاهده یهویی ته دلم گفتم من که به هر دری زدم نشد بزار از امام حسین کمک بگیرم ،اینقدر دعا کردم از امام حسین واسه اولین بار کمک خواستم مشکلم حل شد بعد اون اعتقاد شدید بهش دارم ،بخاطر همین اعتقاد اقا امام حسین رو قسم میدم به خواهرش زینب ،ان شالله مادرتون رو شفا بده ان شالله امام حسین ضامن سلامتیش باشه ،الهی امین

ان شالله ۹۹/۹/۹تو خونه خودم سالم و سلامت کنار همسر و فرزندانم هستم ان شالله
ببین من قبلا به امام حسین زیاد اعتقاد نداشتم هیچوقت هیچ نذری نمیکردم اما چند باری درمونده شدم خدا شا ...

قربونت برم... انشاله امشب امام حسین واسطه بشن برای شفای همه بیمارا از جمله مامان من... ممنون بابت دعای انرژی بخشت

2706