2752
2734
عنوان

وقتی شوهرم بهم گفت تو دیگه برای من هیچ ارزشی نداری😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 9587 بازدید | 186 پست
خب وقتی شوهرت پول نداره چی شاگرد ماهی ب زور ی تومن خرج پوشک لباس غذا و... چجوری ب خودمون برسیم لباس ...

خوب گلم اندازه جیب شوهرت .خرج کن شما سالی یبار کارگر بگیر 

اون موقع مادرشوهرم هم بهم تیکه مینداخت ولی الان نه اصلا بهم کوچکترین حرفی نمیزنن که دلم بشکنه واینکه ...

باریکلا

همیشه جراتمندی باعث احترام و عزت طرف مقابل میشه و ایثارگری طرف مقابل رو طلبکارتر میکنه!

دوستان من اینجا یا برای سرگرمی میام یا مشورت‌ سر مسائل جزئی، نینی سایت اتاق درمان نیست!!! خیلی از مشکلات شما که ازم اینجا میپرسید، نیاز به یه مراجعه حضوری و با کیفیت به یه روانشناس خوب داره!!! برای روانتون ارزش قائل شید!!! دانشجوی دکتری روانشناسی بالینی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خوب گلم اندازه جیب شوهرت .خرج کن شما سالی یبار کارگر بگیر 

مشکلی با این ندارم با خانواده شوهرم زندگی میکنم دلم ی ماشین میخواد ی پراید دست دوم ی خونه مستقل برم باشگاه سفر لباس خوشگل طلا😶😶

یه حلقه ی طلایی اسم تو روش نوشته میخوام بیام پس اش بدم ریدی ب سرنوشتم😆😈💍💐💒💎💌
خب وقتی شوهرت پول نداره چی شاگرد ماهی ب زور ی تومن خرج پوشک شیر خشک لباس غذا و... چجوری ب خودمون برس ...

این لایف استایلی که استارتر فرمودن ورژن پولداراست. ورژن بی پولا کلا فرق میکنه

منم با وجود اینکه میدونم همسرم حقوق کارمندی میگیره ولی لااقل توقعاتم رو بهش میگم. شاید نتونه برآورده کنه ولی بایستی بدونه نیازهای من چیه. منم کار میکنم، حقوقم رو تو خونه میارم و حتی به همسرمم کمک میکنم ولی جایی که اون بتونه یا حتی امکانشو داشته باشه از یکی دیگه جز من قرض بگیره، میگم نه، نمیدم! توقع مناسب باعث انگیزه تو مرد میشه که بهتر و بیشتر کار کنه، یه مقدار استرس بد نیست و باعث پیشرفت میشه. تا مردی که فکر کنه همین اندازه بسه و زنم راضیه.

دوستان من اینجا یا برای سرگرمی میام یا مشورت‌ سر مسائل جزئی، نینی سایت اتاق درمان نیست!!! خیلی از مشکلات شما که ازم اینجا میپرسید، نیاز به یه مراجعه حضوری و با کیفیت به یه روانشناس خوب داره!!! برای روانتون ارزش قائل شید!!! دانشجوی دکتری روانشناسی بالینی
ممنون عزیزم وقت گذاشتی تایپ کردی حتما امتحان میکنم😉😘 فقط یه مشکل دیگه هروقت یه پولی گذاشتم کنار ش ...

دوروغ نگو

اگه 200 داری بگو حدود 100

اگرم گفت بده بگو نه قراره چیزی بخرم

تو مردی

تازه انقدرم باید بدی بذارم روش تا ب خواستم برسم

یکمم کلمات محبت آمیز چاشنیش کن

اینارو ولش کن حالتتون بد نمیشد انقد غذای تکراری میخوردید همش کباب و جوجه!پزوی زیرپوستی!

گلم خوب ما کلا غذاهای کبابی رو بیشتر میپسندیم که چربیش کمتر باشه ولی خوب ثرمه سبزی فسنجون قیمه لازانیا و....هم میخوریم شما نگران نباش😂