2733
2734

بعد اون دعوا نو خیابون که تو تاپیک های قبلیم گفتم .

دیدم شوهرم یواشکی تلفنش جواب داد .برادرش بود 

داشت میگفت زنم می گه ، که دخترخواهرت قلیون میکشه تا 1 شب بیرون بوده و ما باید درستش کنیم واین ها .

خب من با جاری وخواهرزادم که بودم تا 12  1 شب تو کافه قلیون میکشیدن میون مردها با ارایش و تیپ باز .😑

من از دلسوزی به شوهرم گفتم حالا منو جاسوس جلوه داده !😐

حتی اگه از حرفهام خوشتون نیومد ، برام گزارش نزنید چون خواهر و..ندارم فقط توی نی نی ساست میتونم حرفام رو بزنم . مرسیییی

من فقط دلم به حال دختر 17 ساله سوخت . گفتم الگو نگیره از جاریم 

و اینکه ازم پرسیدن بریم خوابگاه تا 1 میتونیم بیرون باشیم ؟

ترسبدم بلا سرش بیارن 😕😕😕

حتی اگه از حرفهام خوشتون نیومد ، برام گزارش نزنید چون خواهر و..ندارم فقط توی نی نی ساست میتونم حرفام رو بزنم . مرسیییی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

كارت اشتباه بوده 

بچه كه نيست ديگه بزرگ شده خوب و بد تشخيص ميده نبايد دخالت ميكردي حتي اَز سر دلسوزي ديدي كه اخرش خودت بده شدي 

هر كي مسئول زندگي خودشه 

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 
2731
خب اشتباه كردي خودش شوهر دارهه

خواهرزادش شوهر نداره 

و من قصدم این نبود شوهرم به همه بره بگه 

ناراحت شدم فک می گنگ اینجوری جاسوسم .چرا رفت گفت ؟

خوب کاری کردی بابا/:

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!

کاش نمیگفتی عزیزم اگر مادرش هم بوده ولی خب در هر صورت هر کس دیگه ای بود شاید همین کار رو میکرد گذشت دیگه ناراحت نباش به شوهرتون میتونید بگید شلوغش نکن فقط یا بگن خودشون دیدن

2738

حقته تا تو باشی دخالت و جاسوسی نکنی اون سن دیگه بچه نیست خودش تشخیص میده...سر دخالت شما کتک بخوره یا حرف و توهین بشنوه تقصیر توعه

کی یاد میگیرین دلتون واسه زندگی خودتون بسوزه فقط؟

زندگی با تو چقدر قشنگه پــریناز😂🐾
كارت اشتباه بوده  بچه كه نيست ديگه بزرگ شده خوب و بد تشخيص ميده نبايد دخالت ميكردي حتي اَز سر ...

شوهرم به چه قصدی گفت ؟

وقتی تا 1 نیومدن حتی مغازه های اطراف تعطیل .

همش میگفتم نکنه بلندشون کنن . من دل م سوخت 

چرا شوهرم رفت این جوری گفت ب بقیه ؟؟

حتما براشون مهم نیس و نبوده دیگه نباید میگفتی مادر پدرش کور ک نیستن

فقط بامن بودن مهمون من خونه تنها .

ساعت 12 ونیم شب رفتن بیرون 1 اومدن .نمی دونم 

شوهرم به چه قصدی گفت ؟ وقتی تا 1 نیومدن حتی مغازه های اطراف تعطیل . همش میگفتم نکنه بلندشون کنن . ...

مردا سياست ندارن كه 

اگه عقل داشتن وضعمون اين نبود

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 
2706