2737
2739
عنوان

خانوما توروخدا بگید چیکارکنم؟دخترم پاش درد میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 5596 بازدید | 27 پست
الان باز آروم شد خوابید امروز باغ بودیم پاش اصلا به جایی نخورده،،ممکنه مال خستگی باشه،،،آخه تا حالا ...

ماساژش بده . اره بخاطر اینه بیرون رفتین زیاد بازی کرده هوا هم داره سرد میشه .. خودمم الان پا درد گرفتم 🙁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دخترمنم تواین سنه پاهاش دردمیکنه گریه میکنه گاهی شبا بردم دکترگفت توی رشد هست  بخاطراونه چیزی نیس شربت کلسیم دادبهش.نمیدونم شایدبچه شماهم همینطوره.چیزگرم بده بخوره.منم ازپمادویکساخودم گاهی براش میزنم نمیدومم ضررشا

چرابزایم پسری جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری....عوضش میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑
2728
نمیخوام بترسونمت ولی دختر منم اینطور بود بعدش تب شدید کرد دکترا گفتن بیماری ارتریته..عفونت مفصل زانو ...

عزیزم از درد و گریه عرق کرده بود،،الان دست میزنم له بدنش سرده،،هم سرش هم پاهاش سرده

عریزم این بیماری که گفتی چی هست؟؟خطرناکه؟

شاید چیزی نیش زده .شایدم ب خاطر سردی هوا رگ پاش گرفته

نه عزیزم نه نیش ،،نه ضربهخورده،،،خودمم احتمال میدم یا زانوشه،،یا رگ پاش گرفته؟؟چیکارش کنم؟؟ببرمش بیمارستان؟؟نصفه شب باز بیدار نشه؟؟

از جایی نپریده پاشنه پاش درد بگیره کجای پاشه

خودش که میگه نه پرسدم،،،هرچی هست پاش از داخل درد میکنه،،

پاش رو تکون میدم ،،یا دست میزنم ،،پایین پاهاش بیشتر درد میکنه،،قوزک پا

ولی باز مطمئن نیستم چون فکر میکنم دقیق نمیدونه

نه عزیزم نه نیش ،،نه ضربهخورده،،،خودمم احتمال میدم یا زانوشه،،یا رگ پاش گرفته؟؟چیکارش کنم؟؟ببرمش بیم ...

یه حوله گرم کن بزار رو پاش قشنگ روش و بپوشون فکر کنم تا فردا بمونه بهتر بشه نگران نباشید 

2738
عزیزم از درد و گریه عرق کرده بود،،الان دست میزنم له بدنش سرده،،هم سرش هم پاهاش سرده عریزم این بی ...

نه یه بیماریه مقطعیه ولی ده روز بیمارستان بستری بود اون موقع چهار سالش بود طفلک.

خدایا شکرت که من لاغر شدم.🙏❤
عزیزم باغ بودیم نهار جوجه خورد،،شب هم نصف نهارش موند همون جوجه رو خورد

جوجه سرده دیگه، اگه ماست و دوغ و سالادم خورده دیگه خیلی سردیش کرده، اگه باز بیدار شد چای نبات یا آب جوش نبات بده بخوره