2703
2553

خانوما دخترم چهارو نیم سالشه،،پاهاش نه به جای خورده نه افتاده،،

دو ساعت پیش یهویی گفت پام درد میکنه،از درد گریه میکرد،،بهش قطره استامینفون دادم،،رفت خوابید

الان دیدم تو خواب داره گریه میکنه بلندش کردم دیدم پای چپش باز درر میکنه،،الانم داره گریه میکنه،،

همسرم جواب نمیده؟؟؟کسی میدونه علتش چیه؟؟؟خودم آژانش بگیرم ببرمش بیماریتان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

احتمالا روز خیلی ورجه وورجه کرده یا اینکه سردی خورده بهش تو بچه ها طبیعی عزیزم براش ماساژ بده پسر منم ک روز زیاد بازی میکنه شب مبگ پام درد میکنه گاهیم خودش ی روسری میاره میگ برام ببند منم میپیچم دور پاش میبندم اروم میشه

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
2714

دختر منم همینطور بود بردمش دکتر گف داره قد میکشه تاندول پاهاش کشیده میشه درد میکنه بهم پروفت کودکان نوشت دادم آروم شد ی مدت اینجوری بود از خواب بیدار میشد میگفت پام درد میکنه گریه میکرد

برای زندگی همدیگر دعا کنیم 
الان باز آروم شد خوابید امروز باغ بودیم پاش اصلا به جایی نخورده،،ممکنه مال خستگی باشه،،،آخه تا حالا ...

اره عزیزم

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.

من ک خودم بچه بودم چهار پنج ساله بودم اکثرا تو سرما استخون جلوی پام درد میکرد از دردش خوابم نمیبرد تا مامانم انقدر مالش میداد میخوابیدم مامانم اونموقع برد دکتر گفتن چیزی نبست بزرگ شه درست میشه ک واقعا خوب شدم الان خواهر زادم چهار سالشه مثل منه

2706