2737
2734
عنوان

چرا اینجا اینجوره.

130 بازدید | 21 پست

چرا نی نی سایت که میام همه مینالن از دست شوهر ومادرشوهر خواهرشوهر.چرا اینهنه انتظار بیمورد و بامورد داریم از شوهرامون.چرا اینقد ازشون شاکی هستیم بابا اونام مثل ما از جنس آدمن.اونا بیشتر توجامعه هستن و گرونی کمرشونو خم کرده حق دارن گاهی وقتا عصبانی بشن اخم کنن.حالا اخم که میکنن میاییم تاپیک خیانت و دلم شکست میزاریم.یکم درکشون کنیم اینجا فقط انرژی منفی میده به آدم درمورد همسرشون وآدمو سردش میکنه نسبت به همسرش.

شیخ رجبعلی خیاط:تمام نور معنوی و فیوضات که انسان از عبادات و زیارات کسب میکند با نیشی که به وسیله زبان به دیگران میزند نابود میشود.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من ب شخصه وقایع خوب تو زندگیم خعلی داشتم.

خعلی هم دلم میخواد اینجا بگم ک حداقل حس خوب ب بعضیا بدم

ولی یه مشت بی فرهنگ بم حمله میکنن

و در شان منم نیس باهاشون دهن ب دهن شم!

او نیمه ی من است...❤️
2728

من به شخصه الکی تاپیک نمیزنم وقتی آدم دیگه جونش به لبش میرسه و نمیتونه جایی بروز بده میا  اینجا خودشو خالی کنه حتی یکی بگه درست میشه نگران نباش انگار امیدوار میکنه آدمو

خدایا... حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد💚💚🍃الله 
چون اینجا فقط باید از غم و غصه بگی اگه از شادیهات بگی از دماغت در میارن

شادی که پا نداره بیاد سراغمون ماباید خلقش کنیم

شیخ رجبعلی خیاط:تمام نور معنوی و فیوضات که انسان از عبادات و زیارات کسب میکند با نیشی که به وسیله زبان به دیگران میزند نابود میشود.
دوتا تاپیک ورزشی و علمی گذاشتم دو سه نفر بیشتر ندیدن چون اکثرا دنبال مسائل حاشیه ایی هستن تا زمانیک ...

عزیزم شما رژیم و برنامه ورزشی هم میدین ؟

2738
من ب شخصه وقایع خوب تو زندگیم خعلی داشتم. خعلی هم دلم میخواد اینجا بگم ک حداقل حس خوب ب بعضیا بدم ...

اره عزیزم دقیقا انگار نی نی سایت میان که بفهمن مثلا جاری تو مهمونی چی پوشیده بود یا مثلا مادر شوهر از در که اومد تو چن تا بوسید

دقیقا اول راهکارشونم طلاق طلاق😐

نه اول میپرسن مهریه ات چقدره

برنامه ورزشی میتونم بدم عزیزم ولی رژیم رو همیشه از دکتر تغذیه بگیرید چون سوخت و ساز و ترکیب بدنی هر ...

کاش تاپیکهای ورزشی بزنین من یه زمانی رزمی کار میکردم چهار ساله گذاشتم‌کنار اندامت بد شده کاش ورزش برای هر قمست بدن و آسیب دیدگی هاش بذارین البته شرمنده فضولی یا برنامه نمیدم بهتون چون خودم عاشق این موضوهام برا همین🌹🌹

چن روز پیش یه تاپیکی خوندم دختره با وجود ابنکه بچه داشت اومد از روز خواستگاریش تاعروسیش هر خریدی و هر جا کرده بود با قیمتش گفت می خواست بگه یعنی واسش کم گذاشتن.والا من یادم نیس حلقه مو هفت سال پیش از کجا خریدم

کاش تاپیکهای ورزشی بزنین من یه زمانی رزمی کار میکردم چهار ساله گذاشتم‌کنار اندامت بد شده کاش ورزش بر ...

منم موافقم مخصوصا برای شکم بعد زایمان

کاش تاپیکهای ورزشی بزنین من یه زمانی رزمی کار میکردم چهار ساله گذاشتم‌کنار اندامت بد شده کاش ورزش بر ...

حتما میذارم عزیز دلم چرا که نه

چند دقیقه دیگه میذارم

چه رشته ی رزمی کار میکردی؟چه سبکی؟

2706