2733
2739
عنوان

آیا با پدرشوهرتون راحتین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 563 بازدید | 46 پست
همیشه حاجی زنده نیست، اینا دیگه افتادن توی سرازیری عمرشون  برین پییشش این چند روز که مادرشو ...

چه مهربون

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه جالب امشب یا همش تو به تایپیکای من سر میزنی یا من

خدایا ازت دوتا درخواست دارم اولیش اینکه خانواده ی عزیزمو برام سالم حفظ کنی دومیش اینکه زودتر به جمعمون یه گل پسرم اضافه کنی      
2728

عزیزم دعوتش کن

یک شام بذار ، تلویزیون هم روشن کن که سوت و کور نباشه

شما با همسرت حرف بزن ، ایشون با پدرش

گاهی هم یک تعارفی بکن 

در کل هم خوش اخلاق باش

میگذره

اگه همینجور پیش بره از پا میفتم خدایا ، قبل از اینکه از پا بیفتم دستمو بگیر. 
2738
اه اه حالا اینم فقط نسبت بمن که عروسشم اینجوریه برا دختراش خوبه وداماداش

اشکال نداره .شوهرت بهشون بگه بیاد‌.

💖💖من به تمام خواسته هام میرسم ...چون خدای بخشنده ای دارم 💖💖

پدرشوهر من ماهه، هر چقدر از مادرشوهرم دلخوری دارم، ولی از پدرشوهرم یک بار هم ناراحت نشدم🙃

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
عزیزم دعوتش کن یک شام بذار ، تلویزیون هم روشن کن که سوت و کور نباشه شما با همسرت حرف بزن ، ایشون ب ...

باشه عزیزم ممنون از محبتت

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
من باهاش خوبم تعریف و خنده فقط تاحالا روبوسی نکردیم بیچاره خجالتیه

پدر شوهر منم عالیه دوسش دارم ولی اصلا روبوسی نمیکنه خیلی خجالت میکشه بهش دست میدم دستمو میبوسه.

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
پدر شوهر منم عالیه دوسش دارم ولی اصلا روبوسی نمیکنه خیلی خجالت میکشه بهش دست میدم دستمو میبوسه.

چه رمانتیک 

مادرشوهرمنم هروقت خداحافظی میکنم وقتی بهش دست میدم دستمو میبویه

خدایا ازت دوتا درخواست دارم اولیش اینکه خانواده ی عزیزمو برام سالم حفظ کنی دومیش اینکه زودتر به جمعمون یه گل پسرم اضافه کنی      
2706