2737
2739

من موهام کوتاهن،ولی نامنظمن چون یخورده بلندشدن،حالادوهفته دیگه عروسی برادرشوهرمه،تویه شهرستانه که حدود۱.۵باشهرمافاصله داره وماتوراهیم،حالاموندم شب عروسی موهامودرست کنم یاموهامو رنگ کنم وکوتاهیشومرتب کنم دیگ درست نکنم؟!

اخه موهام کوتاهن فقط بامومصنوعی میشه درستشون کرد،لباسمم ماکسیه،

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بستگی داره به خودت و لباست چه مدلی بیاد ، ارایشگاه حرفه ای بری با همین موی کوتاهم شنیونهای ساده وشیک واست انجام میده

خدای مهربونم ، بخاطر همه اتفاقهای خوبی که به زودی واسم رقم میزنی ممنونم ! من به تو و توانایی هات ایمان دارم ، پس نگران هیچ چیز نیستم ! خودم و بدستت سپردم مواظبم باش😘 
2728
بستگی داره به خودت و لباست چه مدلی بیاد ، ارایشگاه حرفه ای بری با همین موی کوتاهم شنیونهای ساده وشیک ...

اخه چون ۱ساعت ونیم توراهیم وشال سرم هست میگم خراب میشه موهام

من از شینیون کردن متنفرم ولی گاهی اوقات مجبوری این کارو کردم ولی دیگه ننیخوام این کارو انجام بدم موهای باز ک پایینش تاب داشته باشه یا صاف خیلی شیکتره

میشه واسه خوب شدن زندگی خواهرم و خوشبختی برادرم یه صلوات بفرستین🌹😘❤️

شما فامیل درجه یک هستید، مو بگذارید و یه آرایش شیک کنید 

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
2738