2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بیشتر خانواده ی خودم چون نزدیکترن بهمون خانواده ی همسرم دورن ولی وقتی ببینن محبت میکنن

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

چون مامان من تو یه شهر دیگه هستش و پسرم و دخترم کوچیکن

هر روز وقتی میرم سر کار میرین خونه ی مادر شوهرم  

خیلی دوستش دارن

چقدر صدای آمدنِ پاییز شبیه صدای قدم های تو بود ملتهب، مرموز، دوست داشتنی...                                                                          چقدر هوای پاییز شبیه دست های توست نه گرم، نه سرد، همیشه بلاتکلیف...                                                                                چقدر صدای خش خش برگ ها شبیه صدای قلب من است که خواست، افتاد، شکست...                                                                         چقدر این پیاده روها پر از آرزوهای من است نارنجیِ یکدست، پُر از آدم های دست در دست،مست...چقدر پاییز شبیه دلتنگی ست شبیه کسی که بود اما رفت کسی که دیگر نیست(:
2738

خیلی دلم براشون تنگ شده...هر 4 تاشون رو از دست دادم ..مخصوصا مادر پدرم رو خیلی دوست داشتم .الان تاپیکتو دیدم یادش افتادم ...کل شبم خراب شد   

تو گوگل بزنی تعبیر خواب پاموه ، معنی روانشناسی خواب ها رو نشون میده :)  

بچه های منم دوسشون دارن ولی من خودم اصلا دوسشون نداشتم، طرف مادریم که خیلی تبعیص میزاشتن بین ماو بچه های داییم طرف پدریم هم فقط غرغر بلده

وزن اولیه ۷۱/۵وزن الان 61 الهی شکر به وزن دلخواهم رسیدم در طول یکسال با ورزش(بدنسازی) و کالری شماری
2706