2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نقش بازی میکنن بخدا مرد جماعت همینه ب دست بیارن آدمو تمومه 

والا من از نیاز جنسیو صیغه نپرسیدم گفتم مجردا بیان بگن در چه حالن تو تعطیلات من نیاز عاطفی دارم تنهام احتیاج به جنس مخالف دارم ولی اول جهت رفع تنهایی من نگفتم صیغه کنم بصورت حلال  پسر ساپورت کنم که  بی شوهری به سر ما نزده تو خیلی  نیاز داشتی حتما  وگرنه سن ازدواج  سن تو هم نبوده   

شکر
2738
دیگه بهم خورد. حقیقتش حوصله ی توضیحشو ندارم. دوباره یادم میافته حالم بد میشه.

نمیخام ناراحتت کنم منم هم سنو سال خودتم 

اشکالی نداره عزیزم منم نامزدیم بهمخورد یه بار بیخیال 💜💜💜

اقایون سایت لطفا در خواست دوستی ندید ک قبول نمیکنم باتشکر 😒
شوهر خیلیم خوبه خوابشو دیدم خوش تیپ و قد بلند بود 😍کاش شمارشم میداد تو خوابم

😂😂😂😂😂

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
نه عزیزم اینطور نیست. هر چی سنت بالاتر میره تحملش سخت تر میشه. 

برای هرکس فرق میکنه خدایش من تا ۲۷سالگی اصلا نیاز نداشتم الان کم کم شروع شده اونم نه در حدی که یعضیا پیشنهاد صیغه دادن 😑

شکر
حالا بیین اگر زود ازدواج نکردی 😂بر عکس میشه

😂😂😂

بخدا دیگه حسی ب مرد ندارم

با مرد حرف میزنم انگار دارم با خواهرم میحرفم😂😂😂

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
2706