2737
2734
ی پیشنهادایی میدن ادم دهنش باز میمونه  😐

اخه ادم میترسه اینجا چیزیم بگه 

جواب بدی ک ....اخه این پیشنهاده ب ی دختر مجرد ؟؟؟؟؟

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اولین دوست پسرم بود ذوق داشتم  . نمیخوام تعریف کنم ولی ازش خیلی سر بودم اون پولدار بیکلاس ماخان ...

بعضی از ادما کلا میزنن داغون میکنن دید مردمو نسبت به بقیه

همه عوضی نیستن عزیزم.تو هم حق داشتی چون تجربه نداشتی ولی اجازه نده رو اعتماد به نفست تاثیر بذاره

اون بی لیاقت بوده

فک کرده شیر شده تونسته اهو شکار کنه

2731

من نمیفهمم مادرای ایرانی فکر میکنن پسراشون شاهزاد ن  که انقدر پر توقع میشن من یه دوست داشتم یه مشکل کوچک داشت تو ایران معمولی ترین پسرا بهش محل نمیدادن یه دوست پسر داشت که کلی بازیش داد اخرم کات شد رفت دوستم رفت خارج الان به تازگی با یه هلندی ازدواج کرده وپسره قد بلند و بلوند عالی 

شکر
کدوم شهری . تهرانم خراب بشه همش پارتی خودمم با پارتی رفتم 

کرمانشاه.. اره بابا دقیقا.. اینجاهم ک من رفتم کار خونه دوست بابامه...وگرنه بدون اشنا و پارتی ک کار نیست.... خیلی هم بده اینجوری. من خیلی وقتها ب احترام دوستیشون با پدرم حرفی نمیزنم و از حقم میگذرم 

خداوندا مرا ببخش بخاطر همه درهایی که کوبیدم وخانه تو نبود
2738
بعضی از ادما کلا میزنن داغون میکنن دید مردمو نسبت به بقیه همه عوضی نیستن عزیزم.تو هم حق داشتی چون ت ...

تازگیا شنیدم رفته خاستگاری بعدش بهم خورده خواهرش یهم پیم داد که اگر داداشم بیاد خاستگاریت چی میگی

شکر
اگر بیاد خاستگاری جهت اشنایی مشکلی نیست که 

ینی صیغه کنی ی مدت بعد بیاد خایتگاریت ؟؟؟

ببخشید عزیز ولی خیلی فانتزی فکر میکنی

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود
من نمیفهمم مادرای ایرانی فکر میکنن پسراشون شاهزاد ن  که انقدر پر توقع میشن من یه دوست داشتم یه ...

دقیقا همینه.... منم همیشه میگم انگار پسراشون ولیعهد ن... وای بروزی ک طرف ی شغل معمولی هم داشته باشه دیگه ب کمتر از حوری راضی نمیشه.. 

خداوندا مرا ببخش بخاطر همه درهایی که کوبیدم وخانه تو نبود
اگر بیاد خاستگاری جهت اشنایی مشکلی نیست که 

اره اگه بیادخواستگاری اونم فقط جهت آشنایی درحدبیرون رفتن بااطلاع خانوادها ن مشکلی نیست

قسمت توهمین بوده که برسرت گذشته              نکن گلایه ازفلک این کارسرنوشته.
2706