2733
2739

منم مجرد۲۸سالمه وضعیت خونمون افتضاح دیگه تحمل ندارم دلم مبخوادتاقبل ازعیدحداقل نامردکنم واقعاشرایطم توخونه خیلی سخته

قسمت توهمین بوده که برسرت گذشته              نکن گلایه ازفلک این کارسرنوشته.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی اذیت شدم اعتماد ب نفسم از بین رفت بخدا خودم ماشین دارم گاهی میرفتم دنبالش اگز چیزی میخرید منم ج ...

اتفاقا اشتبات همین بوده عززیزم..هیچ وقتتتت برا هیچ پسری چیزی نخر

فقط تو یه مناسبت تولد مثلا.نه بخاطر خسسیس یودن و اینا

چون پسرا فک میکنن خبریه

و اینکه میرفتی دنبالش

این یعنی اشتباه محض

از مردا هرچی فاصله یگیری بیشتر جواب میده تا اینکه خودتو بچسبنوی بهشون..واقعا به این باور دارم من

مردا اگه فک کنن به راحتی به دست نمیای برات خیلی تلاش میکنن. و فاصله گرفتن ازشون معجزه میکنه..نه خیلی ولی کم محلی کنی یکم

توجه زیادی نکنی

2728
منم مجرد۲۸سالمه وضعیت خونمون افتضاح دیگه تحمل ندارم دلم مبخوادتاقبل ازعیدحداقل نامردکنم واقعاشرایطم ...

خدا رو شکز خونه ی ما همه ازدواج کردن الان مشکل خونهی ما فقط منم من

شکر
دعا کن برام مامانم خیلی افسرده شده بخاطر من هی میگه چرا شوهر نکردی تنها موندی

مامان توهم مثل من من حتی مامانم بخاطراسترسی مه بخاطرمن میکشه نودلای تیروییدش عودکرده دورازجون مامان شما

2740
فدات شم ک همه جا یادمی😂

فداتم🥰دیدم مجردی بود گفتم ع منو این موناجونی هم که ترشیدیم صدات زدم😂

آهای تویی ک داری امضامو میخونی😊اره با توام عشقم😊 میشه واسم دوتا صلوات بفرسی و دعا کنی به اون چیزایی که تو دلمه برسم؟؟امیدوارم با همین صلوات خودتم به حاجتت برسی گلم مرسی❤❤❤
کیس سراغ داری ب کسی یا براخودته🤣

واس ماس😂😂

آهای تویی ک داری امضامو میخونی😊اره با توام عشقم😊 میشه واسم دوتا صلوات بفرسی و دعا کنی به اون چیزایی که تو دلمه برسم؟؟امیدوارم با همین صلوات خودتم به حاجتت برسی گلم مرسی❤❤❤
خدا رو شکز خونه ی ما همه ازدواج کردن الان مشکل خونهی ما فقط منم من

منم خودم هستم وداداشمم ازم کوچیکتربخاطراینکه مشکلات زیادداریم گفتم

اتفاقا اشتبات همین بوده عززیزم..هیچ وقتتتت برا هیچ پسری چیزی نخر فقط تو یه مناسبت تولد مثلا.نه بخاط ...

اولین دوست پسرم بود ذوق داشتم  . نمیخوام تعریف کنم ولی ازش خیلی سر بودم اون پولدار بیکلاس ماخانوادمون خیلی  فرهنگی تر بودن باباش هم خیلی پولکی بود فقط میگفت دختر پولدار بگیر از سعادت اباد پایین تر پیدا نکن  باباش خیلی  عوضی بود 

شکر
دعا کن برام مامانم خیلی افسرده شده بخاطر من هی میگه چرا شوهر نکردی تنها موندی

حتما عزیزم

ایشالا یه ادمی که لیاقتتو داشته باشه گیرت بیاد

با مامانتم حرف بزن

بگو که فعلا نمیخام .به وقتش پیش میاد .تنهام نیستم شما هستین مامان جان

ایشالا به وقتش که لیاقتمو داره گیرم میاد

عزیزم صرفا بخاظز اینکه تنها نباشی تن به هر ازدواج نده..الان خیلیی از متاهلا داد و بیداد میکنن که زندگیمون اینجوریه کاش مجرد بودیم کیف میکردیم برا خودمون

و ناله میکنن و میگن برمگشتیم اصلا ازدواج نمیکردیم

اخرشم میگن میخایم جدا شیم

2706