2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی خانم هست تلفنی قران باز میکنه من برای رفع مشکل بچه م زنگ زدم دعانویس نیستا ،رایگان هم نیست ولی ...

گزاشو زدم دوباره برات 

اقایون سایت لطفا در خواست دوستی ندید ک قبول نمیکنم باتشکر 😒
2731
عزیزم بخدا سه چهارم متاهلای همین سایت دوس دارن  برگردن و مجرد باشن و لذت ببرن از مجردیاشون....م ...

عزیزم زندگی چ مجردی چ متاهلی بالاپایین داره 

بدون من یخ میزنی... الان داغی نمیفهمی
خب چجوری بهم یادبده😥

یکی باید ب خودم یاد بده ولی سعی کن با ادما اشنا بشی مثل من خجالتی نباشی تو دیدار اول اگ خوشت نیمد سریع نگی نه به خودت فرصت بده و اینو بدون زود دیر میشه و تنهایی سخته  و بازم میگم نجابت زیادی خوب نیست اشتباه منو نکن  اجتماعی باش 

شکر
2738
یکی باید ب خودم یاد بده ولی سعی کن با ادما اشنا بشی مثل من خجالتی نباشی تو دیدار اول اگ خوشت نیمد سر ...

اجتماعیم اصلاهم خجالتی نیستم نه هم نمیگم خب کسیو بهم پیشنهاد نمیده ک

بدون من یخ میزنی... الان داغی نمیفهمی
نه کسیو ندارم خیلی تنهام خیلی دوستامم متاهل شدن

عزیزم تو سن خیلی خوبی هستی..برا خودت کیف کن.شاغلم هستی خب.خیلی خوبه..شوهر میخوای چیکار

با یه نفر دوس شو و باهاش بگرد و خوش بگذرون

ما یه 35ساله داریم حال میکنه برا خودش

همش مسافرتای خوب بیرون گشت و گذار.به فکر ازدواجم نیست 

اصلا به سن نیست..اجازه نده افکار احمقانه و بیخود خیلیا رو زندگیت تاثیر بذارن

کی گفته دختر 30ساله باید ازدواج کنه

دختری که عاشق بشه و بدونه نیمه گمشدشو پیدا کرده باید ازدواج کنه

حالا چه من 19ساله چه شما 30ساله وچه 40 ساله حتی

یا کی گفته ادم سنش بالاتر میرخ نباید تحصیل کنه و وثت تحصیلش گذشته..

هر چیزی به بهترین حالت گیرت میاد..زمانش مهم نیست

زندگی خیلی قشنگه..با چیزها و اولویتایی که ادما گذاشتن زندگیمونو زهرمار نکنیم🤗💜

چقد سخت چرا باکسی دوست نمیشی خب؟؟ینی تا الان تنها بودی ؟؟

کیس خوب ندیدم و به دلم نبوده اونی هم ک من خواستم اون  قصد نداشته تو فامیلم کسی نبود که ب من بخوره  ازدواج فامیلی اصلا نداریم معمولا دوست میشن  تو زندگیم فقط شش ماه با یکی دوست بودم که دوسش نداشتم فقط خواستم تجربه کنم رابطه مون معمولی بود خسته شد و رررفت

شکر
عزیزم تو سن خیلی خوبی هستی..برا خودت کیف کن.شاغلم هستی خب.خیلی خوبه..شوهر میخوای چیکار با یه نفر دو ...

مشکل ندارم با دوست شدن منتهی ادمشو ندارم همون دوست پسری که داشتم التماسشمیکردم بیاد بریم یکم پارک قدم بزنیم میگفت من جمعه ها باید پیش مامانم باشم وسط هفته یک ساعت میومد

شکر
2706