2733
2739

سلام شوهرم قراره آرایشگاه باز کنه و میخواد وسایلش رو از بانه بخره 

مثل سشوار و ریش تراش و اتو مو و قیچی ‌و اینا

کجای بانه اینجور وسایل رو میفروشن و کیفیت و قیمتش هم خوبه؟

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

لطفا اگه میدونید بگید واجبه

چون شوهرم اولین باره میره اونجا و جایی رو نمیشناسه

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

😓😓😓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وسایل ارزون نخره بعد حتما حتما بگه من با گارانتی میخوام

وسایل بانه گارانتی داره؟ من شنیدم آخه نداره

ماشین ریش تراش مارک وال میخواد که تو شهر خودمون ۱ میلیون و ۵۰۰ هست ولی یکی از اونجا گرفته میگه حدود ۸۰۰ تومن هست

نمیدونم انقدر تفاوت قیمت درسته یا نه

وسایل بانه گارانتی داره؟ من شنیدم آخه نداره ماشین ریش تراش مارک وال میخواد که تو شهر خودمون ۱ میلیو ...

اره من دوسال پیش قبل گرونیا جهاز خریدم مایکروویو ک تو تهران ۸۵۰ بود اونجا ۵۰۰خریدم همون مارک همون مدل ،،،فقط حتما گارنتی دار ک مهر و امضا کنه فروشنده و بگه اگر خراب شد برات میارم

2740