2733
2739
عنوان

از همسر فضاي مجازي خود طلاق بگيريد

891 بازدید | 77 پست

اگر در فضاي مجازي درگير فردي از جنس مخالف خود هستيد كه دلتنگش ميشويد ميشويد تا اون جاي همسر شما را نگرفته همين الان ازش طلاق بگيريد.مگرنه بزودي مجبوريد مهر طلاق را در شناسنامه خود ببينيد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چه تاپیک قشنگی

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.
اميدوارم از ته دل باشد خيلي طعنه شنيدم

واقعا از صمیم قلب بود عزیزم

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.

شفاف میگی؟

منظور وابستگی و اینا!

والا ما تو مجازی هم همسر نداریم😁

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
2738

لطفا روی هرزگی و خیانت اسم های شیک نذارید.نفس عمل عوض نمیشه

🌸ریپلای های کل کل و بحث رو باز نمیکنم  و نمیخونم دوستان عزیز ..اگر چیزی میگم نظرم هست و مسلما مثل هر نظر دیگه ای مخالف های خودش رو داره🌸
استارتر امروز شوهرش براش طلایی چیزی خریده لابد😉😄😄

استارتر اقاس😐

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
جسارتا كتاب از وسوسه تا خيانت منو بخونيد بزودي فايلشو ميزارم

کتاب نوشتین؟

2706