2733
2734

ب نام خدا

بلی

اگه ۲۰ میخای کتابم بخون

اگه میخای پاس شی فقط نمونه

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنونم شما نمونه می خونی یا کتاب

من فقط نمونه

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2728

فقط ۲نمره بگیری قبولی

زمان ما ۶نمره دست استاد بود

من واسه۴نمره نمیخوندم نصف کتابم میخوندم😒

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍
فقط ۲نمره بگیری قبولی زمان ما ۶نمره دست استاد بود من واسه۴نمره نمیخوندم نصف کتابم میخوندم😒

الان ۸ نمره دسته استاده وهمشون طاقچه بالا میزارن 

من تصمیم گرفتم نمونه بخونم

2738

سلام

نه عزیزم همش اونطوری نیست

دیدی یه امتحانو کپی نمونه سوال دادن

ولی برعکس یکی دیگه اصن از نمونه ندادن

پس همیشه کتابو مطالعه کن

کتاب کلا از راهنما هم بهتره

همیشه کتاب +نمونه سوال بخون

موفق باشی

سلام براظهورآقاوطول عمرپدرومادرها(پیش مرگشون بشم من)وخوب بودن رابطه بین داداشام صلوات بفرستین لطفا خدا خیرتون بده الهی آمین

من فارغ التحصیل شدم چون سرکارمیرفتم وقت نمیکردم کتاب رو بخونم.چنددوره نمونه سوال میگرفتم بیشتر وقتا ازهمونا میومد بعضی وقتام بدشانسی میاوردم چندتاسوالش میومد.یه بارباهمین نمونه سوالا۱۸شدم😍😂

خدایاخوشبختی میخوام😔

نههه اصلا به این تنبلا گوش نده

لااقل نصف هر کتابو بخون و روز امتحانم نمونه سوالا بخون

هم به خود سوال دقت کن هم جواب چون گاهی برعکسشون میکنن

زندگی سخت است اما من از آن سخت ترم. 
2706