2737
2734
عنوان

با نامزدم دعوام شد سر دوستای بی شخصیتش

| مشاهده متن کامل بحث + 235 بازدید | 23 پست
گلم با نامزدت صحبت کن بگو حتی دوست هزارسالت هم باشه تو منو شریک زندگیت انتخاب کردی قراره اسم من تو ...

يه سريا با حرف نميشه بايد بفهمه و بدونه ك زنش هميشه براش ميمونه ن اين احمقا .. ك اين كارم همت استاترو ميطلبه

اولویت اول و اخرزندگی

خانواده اس همسره .ادم وقتی ازدواج میکنه دیگه باید تمام همو غمش همسرش باشه دوستان جای خودش.در اخر اگه خانواده نباشه همسر نباشه صد تا دوستم داشته باشی باز تنهایی.اون حرفم که متاسفم برا دوستشون

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

يه سريا با حرف نميشه بايد بفهمه و بدونه ك زنش هميشه براش ميمونه ن اين احمقا .. ك اين كارم همت ...

بعضی وقتا شوهر باسیاست هم نعمته که طرف زنشو بگیره دوستاشو ول کنه

خدایا !خیلی ها نشسته اند پای تماشای سرنوشتم؛جوری دستانم را بگیر و بلندم کن که لحظه ی بلند شدنم تا همیشه،در خاطرشان بماند..🌱🕊🤍
يكم يه سري كارا كن ك شوهرت هميشه دلش بخاذ پيش تو باشه چ كاري و فلانشو تو اينترنت سرچ كن بش نگو با اي ...

اصلا اهل کنترل کردن نیستم . هیچ وقت بهش نگفتم با دوستات نگرد ، فقط گفتم دوس دارم در مورد رفتار دوستات با یکی دوتا آدم درست صحبت کنی و ببینی بقیه چی میگن . 

توی لباس پوشیدن و به خودم رسیدن و ورزش و سلامت پوست و بوی خوب و همه چییی اصلا کم نزاشتم .  محبت میکنم ولی چه فایده وقتی این رفتارو از دوستاش میبینم .  دوستش خیلی کثیفه ، دوست دختر داره بازم با اینو اون تیک میزنه . 

2728
عزیزم اصلا نگو با اونا نباشه . اصلا حساس نباش . کم کم ولشون می کنه

هیچ وقت نگفتم ، ولی داره میشه دوسال ، هنوز محکم سرجاشون وایسادن . 

کافیه بفهمن با من قرار داره . آتیش میگیرن . کاش کاری هم کرده بودم . نه دخالتی کردم نه حرفی زدم  

اصلا اهل کنترل کردن نیستم . هیچ وقت بهش نگفتم با دوستات نگرد ، فقط گفتم دوس دارم در مورد رفتار دوستا ...

خيلي سخته واقعا ☹️.. ولي شوهرت دوست داره ك همه حرفاي اونارو  بت ميگه .. ميتوني ببيرش پيش مشاور ؟؟ رو بعضيا حرف اين مشاورا جواب ميده

2738
خيلي سخته واقعا ☹️.. ولي شوهرت دوست داره ك همه حرفاي اونارو  بت ميگه .. ميتوني ب ...

خودش روانشناس هست . میگه چیکارشون کنم از حسودی تو اینو میگن . حالا دوستشو هم باید ببینی . ۲۰۰ کیلو بود با عمل اسلیو الان ۱۵۰ کیلو شده .