2737
2734
عنوان

کسی لیفت یا بوتاکس مژه انجام داده ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5752 بازدید | 49 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هروقت اومدی لایک کن تا بزارم

عزیز منم ببینم عکس‌مژت رو

.باید یکی او را دوست می داشت! باید لااقل یکی او را دوست می داشت، یکی که مهربان و دلسوز بود، یکی که از او می پرسید: «دلش می خواهد به گردش برود، یا غذا بخورد؟» یا کسی که به او می گفت: «بدون پالتو بیرون نرو، سرما می خوری!»، «وقتی کسی آدم را دوست نداشته باشد، زندگی چقدر سخت است! »

***تخفيف براي تعداد 10 نفر  بمدت 10 روز***

* هايفوتراپي 900/000 تومان (با پيشرفته ترين دستگاه و نتيجه دهي فوق العاده)

* ليزر موي زايد کل بدن 360 هزار تومان

(با دستگاه الکس دايود امريکايي و کاملا بدون درد)- با پراتور خانم و آقا

* بلفاروپلاستي 450 هزار تومان

کوچک کردن بيني 350 هزار تومان

*** ليزر کل بدن دانشجويان با اراِثه کارت دانشجويي فقط و فقط 300/000 تومان

*** به متولدين هر ماه 50 هزار تومان تخفيف استفاده از خدمات اهدا ميشود.

*** در صورت معرفي کلينيک به دوستان خود، 10% مبلغ خدمات دوستانتان زا هديه بگيريد.

* خدمات کلينيک:

ليزر موهاي زايد ، هايفوتراپي ،تزريق ژل، بوتاکس ، نخ ،ميکرونيدلينگ ،ميکرودرم ، هيدرودرمي، مزوتراپي سر ، صورت و سلوليت ،خال برداري ، پلاسما جت

ساعات کاري ؛ شنبه الي پنجشنبه ساعت 10-19

تلفن جهت هماهنگي 86110844 --86110849– 09120150817

تهران- گيشا - نبش کوچه 39- پ 356- ساختمان ش .270 ( بالاي داروخانه فدرا)- ط1- واحد 6

2738

عزیزم چه خوشگلی ماشالا ببین اگه میخوایی خیلییی درمانت موثر تر باشه ازمایش بده تا خدای نکرده کمبود ویتامین نداشته بای یا کمبود اهن همین اتوموهم موهارو میسوزونه و نابود میکنه پس تا حد امکان از اتو مو و سشوار دوری کنی سعی کن تا جایی که میتونی ماهی یبار 2سانت موهاتو بزن  تا جون بگیره همین اب شنبلیله رو هم بزن خیلی خوبه تو شامپوت در حد 5 تا پیاز خرد شده بریز چون پیاز محرک رشد موست اصلا استرس و اضطراب نداشته باش میوه زیاد بخور هر دوهفته تخم مرغ اب پز بخور سعی کن زیاد با موهات ور نری موهاتو خیلی اروم شونه کن زیادم شونه نکن مثلا روزی 2بار شونه کن از شامپو بچه استفاده کن چون مواد شیمیاییش کمتره قرص ویتامین ب هم عالیه زینک هم خوبه البته تحت نظر پزشک بخور نه سرخود اگه پولشو داری برو دکتر ازش راهنمایی بخواه که ایا امپول ویتامین ب برای موهای من جواب میده یا نه اگه گفت اره برو بخر خیلی خوبه و نتیجش سریع تره قیمتش بین 200 تومن تا 250 تومنه از شونه چوبی استفاده کن نه فلزی موهاتو وقتی خشک میکنی حوله رو نکش رو موهات بدار رو موهات بمونه و خودش کم کم خشک شه 😀😀😀😀😀😀

عزیزم چه خوشگلی ماشالا ببین اگه میخوایی خیلییی درمانت موثر تر باشه ازمایش بده تا خدای نکرده کمبود وی ...

رشدش خوبه 

مشکلم همین بدحالتیشه

ببین موها دوستام چه خوبن؟؟؟

مال من یه جور وز وزی و بدفرم

مجبورم اتو کنم چون حالت عادی به کف سرم چسبیده وبقیشم وز وزی رو سرم میاد بالا

دوست دارم وزش بره و جون دار باشه

الان یه قرص مکمل پوست ومو وناخن آمریکایی گرفتم ببینم چی میشه

گفتم برم ویتامی سیستئینb6بگیرم 

بیشتر مشکلم بی حالتیشه و اینکه انگار کدر و بدرنگ

عزیزم چه خوشگلی ماشالا ببین اگه میخوایی خیلییی درمانت موثر تر باشه ازمایش بده تا خدای نکرده کمبود وی ...

راستی نمیدونم چرا انگار اینجا خوبم 

وگرنه زشتم

و هرجا بریم یا کلاً توجه نمیکنن یا به اونی که باهامه توجه میکنن

کلاً قیافه جذابی ندارم تو کلاس و بیرونم تاالان کسی جذبم نشده😢

2706