2737
2734
عنوان

خواهش میکنم دعام کنید شوهرم بیاد دنبالم 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 10125 بازدید | 191 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هر روز سوره طلاق رو بخو ن من ازش نتیجه دیدم هر روز بخونی کم کم نرم میشه با توجه و با و ضو بخون انشالله درست میشه نمیدپنم مشکلت چی بوده که خونه رو ترک کردی ولی هرچی که بوده اگر همینجوری برگردی بی عزت میشی و اپضاع بدتر میشه. فک کنم بزرگترا دخالت کنند بهتره

هر گاه ارزش ها عوض میشوند ،عوضی ها با ارزش میشوند .    گاندی

ببین ۱۰۰۱ بار یاوَدود بخون بعد بهش زنگ بزن بگو بیاد جایی حرف بزنین و جوری حرف بزن که برگردی خونت حتنا ۱۰۰۱ بار یا وَدود بخون قبلش زیادم طول نمیکشه

میشه برا حاجتم صلوات بفرستید🥰
2740
هردومون

خانواده شوهرت کاری نکردن؟

عادت این قبیله ،این است میرقصند دور آتشی که تو در آن میسوزی پس...                                                                نسوز تا نرقصند !                                                         برقص تا بسوزند✌️👏
دلش سنگ شده زنگ زدم بهش گفتم بیا فلان پارک حرف بزنیم گفت من هیجا نمیام خودت رفتی خودتم برگرد 

به هیچ عنوان ن تماس ن پیام 

سر سنگین باش تا بیاد

به عنوان برادر دارم میگم 

ما آبجی خودمون و نگه داشتیم مجبور شد با طلا بیاد 

پارک برید ک چی؟

خودت بگی بیا دنبالم فایده نداره ادب ک نمیشه شما امدی قهر ک ادب شه اینم میگه رفتی خودت برگرد باید صبور باشی که بتونی سرشو بشکنی فعلا این آقا داره لج میکنه ک غرورش نشکنه بری فقط ذلیل میشی 

میخواد بگه اشتباه نکرده نمیخواد بیاد 

اما یه ۲.۳ماه ک بمونی مثل سگ برمیگرده

آقا هستم🕵️‍♂️
مدت زیادی نیست که انقدر وا دادی. تحمل کن بزار زمان مشکل و حل کنه

واقعا دیگه بریدم از زندگی همش حس مرگ میاد سراغم واقعا دارم دق میکنم تیک عصبی پیدا کردم دارم دیوونه میشم رسما

ان شاء الله توروخدا برام دعا کنین خیلی داغونم 

حتما عزیزم ،درک میکنم الان چه حالی داری

خدا کمکت می‌کنه همه چی درست میشه

دعای فرج برای امام زمان بخون که امام زمان برات دعا کنه تو زندگیت فرجی بشه

کلام آخر....اللهم عجل لولیک الفرج
2706