2737
2734
عنوان

دست سنگين دست سبك

3377 بازدید | 26 پست

نميدونم سما هم اعتقاد دارين بعضيها دستشون خيلي سنگينن بعضيها دستشون خيلي سبكه؟!!

من رفتم ارايشگاه بكمي به مژهاها و اينهام برسم و از اون لحظه كه من از روي اون تخت بلند شدم از كارش كه راضي نبودم هيچ از دم اون در سالن شروع به گريه كردم و اتفاقهاي بد برام افتاد تا به الان ! خيلي دستش سنگين بود لعنتي بد عنق

نميدونم چكار كنم از سرم رفع بشه الان يك هفته ميشه من هنوز با شوهرم سرسنگين راجع به پسرم درگيري فكري شديد اصلا زندگيم زير و رو شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دست سنگین واسه بلند شدن موهست

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

مرتب خبرها و گرفتاريهاي بد برام پيش مياد قبلا هم چندين سال قبل در ايران همين تجربه رو داشتم تا اون خانم ناخنهاي منو درست ميكرد يا تصادف ميكردم با دعوام ميشد يا خبر بد. داشتم

😐😐😐فکر کردم کسی زده شمارو دستش سنگین بوده

....

آبجی در مورد بچه با همسرت بحث کردی حتما از قبل یه مشکلی بوده 

درضمن چرا گریه کردین از آرایشگاه زدین بیرون؟

آقا هستم🕵️‍♂️
2738
😐😐😐فکر کردم کسی زده شمارو دستش سنگین بوده .... آبجی در مورد بچه با همسرت بحث کردی حتما از قبل ی ...

نه والا همه چيز عالي بود

نه تا امدم بيرون نشستم توو ماشين اولين خبر بد بهم وسيد و سرسنگينيه بي جهت همسر شروع شد اسكم درامد 

به دست سبک و فلان اعتقاد ندارم ولی به انرژی منفی اعتقاد دارم بعضیا انرژیشون منفیه

همون رو منظورم هست كه من بصورت سنتي قديمي عنوان كردم نكبت خانم عه عه چكار كنم رد بشه اين طيف منفي

نه والا همه چيز عالي بود نه تا امدم بيرون نشستم توو ماشين اولين خبر بد بهم وسيد و سرسنگينيه بي جهت ...

😤من شخصا به چشم اعتقاد دارم چون پیامبر گفته 

آبجی ممکن چشم خورده باشی تو آرایشگاه 

به مادر بگید بهتون راهنمایی کنه ک چکار کنید 

آقا هستم🕵️‍♂️

خواهرمنم هر سری میرفت یه آرایشگاه بعدش همش اتفاقای بد براش میافتاد ...هروقت میرفت رنگ میذاشت خبر میدادن یکی مرده از فامیل ..آخرسری رفت و فرداش برادر همسرم که پسر خاله امه اومد تو خونه مامانم فوت کرد ...😢...دیگه اونجا نرفت 

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
2706