2752
2734
عنوان

خواهرم میخواد آزمون استخدامی آموزش ابتدایی بده بیاید بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 276 بازدید | 47 پست
نه دبیری خیلی راحت تر از ابتداییه...‌اصلا قابل مقایسه نیستن

نمیدونم هرکس یچیزی میگع فعلا تجربه ای ندارم😅

خدایاااااا خداجونممممم شکرت تا الان هرچی ازت خواستم بهم دادی،شکرت بابت همه چی😍💗دوستت دارم
من فعلا دانشجو اموزش ابتداییم اتفاقا ابتدایی شیرینه این دبیریه ادمو پیر میکنه چند روز پیشا رفته ب ...

اتفاقا دبیری از ابتدایی راحتره ، بیا سر کار متوجه میشی

به آرزوهایم قول رسیدن دادم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اتفاقا دبیری از ابتدایی راحتره ، بیا سر کار متوجه میشی

شاید نمیدونم

ولی من عاشق بچه هام🤩🤩

خدایاااااا خداجونممممم شکرت تا الان هرچی ازت خواستم بهم دادی،شکرت بابت همه چی😍💗دوستت دارم
2731
نمیدونم هرکس یچیزی میگع فعلا تجربه ای ندارم😅

شک نکن دبیری خیلی راحته...ابتدایی واقعا اعصاب فولادی میخواد

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
شما هم معلم ابتدایی ؟ چند سال سابقه اید؟

بله عزیزم.من تو ابتدایی سه سال سابقه دارم قبلش هم هشت سال تو دانشگاه حق التدریس بودم

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت

منم خودم دبیر ابتدایی هستم ، کلاس اول و دوم فوق العاده سخته ، ینی دیووونه میشن معلمها ، بقیه کلاسها هم سختی خودشو دارن ولی باز بچه ها بزرگتر شدن یکم با اداب مدرسه و سر کلاس نشستن و درس خوندن و ...اشناترهستن !

خدای مهربونم ، بخاطر همه اتفاقهای خوبی که به زودی واسم رقم میزنی ممنونم ! من به تو و توانایی هات ایمان دارم ، پس نگران هیچ چیز نیستم ! خودم و بدستت سپردم مواظبم باش😘 
شک نکن دبیری خیلی راحته...ابتدایی واقعا اعصاب فولادی میخواد

تو دلمو خالی نکن😅🤣

ولی تو تو ابتدایی چون بچن یکم باهاشون جدی برخورد کنیم میشینن سرجاشون

ولی این دبیرستانیا جواب ادمو هی میدن بی احترامی میکنن

بله عزیزم.من تو ابتدایی سه سال سابقه دارم قبلش هم هشت سال تو دانشگاه حق التدریس بودم

من سیزده ساله، هر سال درخواست تغییر مقطع میدم موافقت نمی کنن، دیگه تو ابتدایی نمی کشم.واقعا

به آرزوهایم قول رسیدن دادم
تو دلمو خالی نکن😅🤣 ولی تو تو ابتدایی چون بچن یکم باهاشون جدی برخورد کنیم میشینن سرجاشون ولی این ...

تنها خوبیه ابتدایی همینه که میترسن...ولی خب راه میفتی نگران نباش

من سیزده ساله، هر سال درخواست تغییر مقطع میدم موافقت نمی کنن، دیگه تو ابتدایی نمی کشم.واقعا

معاونت یا مدیریت بگیر خودتو خلاص کن

2706