2733
2734
عنوان

خانمای غیر متعصب بیان لطفا

474 بازدید | 52 پست

شوهرم کلا خانمای خوشکل میبینه حواسش پرت میشه! اگه یکی هم بهش زل بزنه که بدتر! مثلا رستوران باشیم چندتا خانم اونطرف تر باشن کلا جوگیر میشه میگه میخنده با من ( فقط)، مثلا یه خانم زیبا رد بشه اول نگاه میکنه و بعد که رد میشه اونطرف یه لحظه اخر هم میبینه، من تا الان بنظرم چیز بدی نبوده چون خودمم همینجوری نگاه میکنم خانما رو زیبایی و همه دوست داریم دیگه. اها یه بار باهم بیرون بودیم رستوران جایی بود دختر پسرا میومدن دور دور بعد که برگشتیم یه ماشین دخترا اومدن کنار ماشینمون منو ندیدن تو ماشین و موازی میومدن باهامون، بعد شوهرم بهشون گفت بفرمایید ( برین)، همش فکر میکنم یه زن حس ششم داره میفهمه شوهرش هیزه یا نه، به نظرم تا الان حس بدی نداشتم اما چند تا تاپیک دیدم شک افتادم، اگه اقایون هم نظر بدن ممنون میشم 🙏

ریپلای رو بیشتر از لایک دوست دارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فکر میکنم شوهرت دوست داره جلب توجه کنه ، نمیدونم چطوری بگم دارم این نوع ادمها رو اطرافم که چیزی تو دلشون یا نیتشون نیست ولی جوگیر میشن دوست دارن جلب توجه کنن یه همچین چیزی

شاید ایشون از این دسته هستن 

2738
سبک بازی درمیاره یامعمولی نگاه میکنه؟

نه معمولیه، من خودم باهاش دوست بودم میدیدم واقعا نگاه نمیکرد منو ، اصن اذیت نمیشدم، کلا توجهش یه مسایل اطراف زیاده ، خوش سلیقست بهتر از من لباس واسم انتخاب میکنه اینجوریه کلا 

خب اينجورى كه شما تعريف كردين برداشت خوبى نميشه از شوهرتون كرد، ولى حرف خودتون هم درسته. اگه مشكل دا ...

عملکردش با نگاه هاش هم سو نیست، نمیدونم چجوری توضیح بدم، نگاه میکنه ولی هوامو داره 

همه زیباییو دوست داریم؟؟؟

چه توجیه قشنگی برای مردای هیز ساختین...

مرد به هیچ وجه نباید از زیبایی زن دیگه ای غیر از زن خودش لذت ببره...

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
2706