2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اره قصابیها دارن تمیز پاک شدست من سیرابی میشورم بعد خوردش میکنم باپیاز زردچوبه تفتش میدم بعد ماش نخود هم میریزم بااب یه مشت برنج ایرانی.ادویشم نمک فلفل زیره میخک گل محمدی داروچین....گاهیم سیرابی نصف میکنم داخلش ادویه میزنم با برنج ایرانی گوشت چرخیم جدا سرخ میکنم با پیاز  به یکمم ماش میریزم واینها میریزم داخل سیرابی بعد درشو بانخ میدوزنم میندازم داخل دیگ که از قبل پیاز سرخ کردم زرچوبه نمک سیب زمینی نخود ریختم با یکم جو اب میزارم میپزه

اغااااا منظورم از بنگ(بنگ بنگ تفنگه) اهل دلا اشتباه نگیرید😁 یاشایدم بگیرید🤭🍀🍀🍀🍀🍃🍃🍃
سیرابی معده ی گوسفنده؟ میگن بوییم ک ازش میاد بوی مدفوعشه ک خوب پاک نشده    

واقعا!!😑😑دکتر گفته هفته ای به پسرم بدم بخوره

تا حالا هیچ وقت نخوردم و نخریدم😕😕

2738

آمادشو دارن.من میگیرم میشورم و تیکه تیکه میکنم با پیتز و آبلیمو و نمک و زرد چوبه میذارم یه کم  که جوشید آبشو میریزم میره دوباره پیازو آبلیمو و نمک و زرد چوبه میزنم میذارم چندساعت میجوشه وقتی خوب پخت برمیدارم با پیاز سرخ میکنم خوشمزه میشه.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی