2733
2739
عنوان

لک قزمز دیدم

130 بازدید | 14 پست

تا یه ذره کار میکنم لک میبینم باردارم هفت هفته قلبشم تو سونو دیدن مشکلی نداشت چکار کنم شیافم گذاشتم کسی نیست کارامو انجام بده 

مامان دلم برات خیییییلی تنگه جای خالیت با هیچ کس پر نمیشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شیاف سیکلوژست بگیر 

الانم فصلیه که هوا بشدت موزیه ، با یه شاله بلند و پهن دل کمر و باسنتو اروم ببند ، حالت گرم نگه دار ، هر ۳۰ دقیقه به ۳۰ دقیقه هم دراز بکش کاراتو با ارامش انجام بده

خوشبختی یعنی دوتا پسر کوچولو‌ تو خونت داشته باشی ❤️
2738

عزیزم کارا سبکو توبکن کارای سنگین مث شستن قابلمه و جارو همسرت.

من شوهرم خیلی کمکم میکنه

اگ حالش نمیشه ظرف بشوره بااره ماین ظرفشویی بشوره بی منت

کارسنگین نکن

سه ماه اول خیلی مهمه

عزیزم از کی رفتی زیر نظر دکتر من الان تقریبا هفته پنج هستم ینی چهارهفتم تموو شده وارد پنج شدم نمیدونم از کی برم

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸
عزیزم کارا سبکو توبکن کارای سنگین مث شستن قابلمه و جارو همسرت. من شوهرم خیلی کمکم میکنه اگ حالش نم ...

شما  اول ۷ هفته برو سونو برای قلب بعدم با سونو برو پیش متخصص برات یکسری آزمایش مینویسه قند و تیرویید و چند تا چیز دیگه بعدم نوبت میزنه برای سونو ان تی ۱۱ هفته حالا بعضی دکترا ویتامین میدن بعضیا نه 

شما  اول ۷ هفته برو سونو برای قلب بعدم با سونو برو پیش متخصص برات یکسری آزمایش مینویسه قند و تی ...

اولین روز پریم۲۵شهریور بود

بنظرت کی برم خوب باشه؟؟؟خداکنه قلبش تشکیل شه میترسم

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸

تا سه ماهگی دندون روی جیگر بذار اگه چرک و کصافط هم از خونه بباره عیب نداره فقط مامانت بگو بیاد هفته ای یه بار براتون غذا درست کنهواسه کل هفته فریز کنین

بارداریت مهمتره خواهر

دخترخانومای مجرد...شما رو به هر کی قبول دارین قسم  زیر 22 سال ازدواج نکنین  .... منظورم این نیس که اونایی که زیر 22 ازدواج کردن بدبختند...من خودم 18 سالم بود و سال اول دانشگاه بودم که ازدواج کردم و خیلی هم خدا رو شاکرم و   ولی زیر 22 ریسک داره....چون تو به عنوان یه زن تا 22 سالگی نود درصد افکارت و عقایدت ثبات پیدا میکنه و خیلی از تفریح ها و شیطنت های دخترونه مال زیر22 هست و از طرفی یه زن هرچی کوچیکتر باشه آسیبپذیر تره و بیشتر میتونه مورد ظلم واقع بشه ولی بالای 22 سال بالاخره یه رشته دانشگاهی خوندی و در صورت نیاز احتمال شاغل شدنت بیشتره و اگه خدایی نکرده ازدواجت اشتباه باشه میتونی شرایط رو به نفع خودت تغییر بدی  و کمتر به حمایت خانوادت نیاز داری یا حداقل کمتر از یه دختر 17 ساله اسیب ببینی.... تو رو خدا اگه مجبور نشدین زود ازدواج نکنین ...منم 18 سالم بود فک میکردم هرچی زودتر ازدواج کنی بهتره الان که 2۶سالم شده و ادمای اطرافمو میبینم بین اونایی که ازدواجشون اشتباه بوده اون دسته که زود ازدواج کردن بیشتر ضربه خوردن...احتیاط شرط عقله...به خصوص توی این زمونه که از هر ده تا مرد یکی دوتاشون واقعا مرد زندگی اند...زندگی تون رو بر اساس استثنا ها قرار ندین که مثلا فلانی خوشبخته
تا سه ماهگی دندون روی جیگر بذار اگه چرک و کصافط هم از خونه بباره عیب نداره فقط مامانت بگو بیاد هفته ...

مامانمم فوت شده نمیخوام کسی بفهمه سر بارداری قبلیم بچه مشکل داشت خیلی اذیت کردن نمیخوام کسی بفهمه 

اولین روز پریم۲۵شهریور بود بنظرت کی برم خوب باشه؟؟؟خداکنه قلبش تشکیل شه میترسم

مبارکه عزیزم.۱۸ آبان به بعد برو که قلبش تشکیل بشه.زودتر بری شاید تشکیل نشده باشه بهت استرس وارد میشه.اکثرا هفته ۷ به بعد قلب تشکیل میشه. من۵ هفته به حساب سونو رفتم تشکیل نشده بود استرس گرفتم.اما به سونو بعد نرسیدم سقط شد. دیرتر بری خیالت راحت تره عزیزم

برای سلامتی نی نی تو راهیم ۱ صلوات میفرستید .🙏
مامانمم فوت شده نمیخوام کسی بفهمه سر بارداری قبلیم بچه مشکل داشت خیلی اذیت کردن نمیخوام کسی بفهمه&nb ...

آخی الهی بمیرم خدا رحمت شون کنه  

دخترخانومای مجرد...شما رو به هر کی قبول دارین قسم  زیر 22 سال ازدواج نکنین  .... منظورم این نیس که اونایی که زیر 22 ازدواج کردن بدبختند...من خودم 18 سالم بود و سال اول دانشگاه بودم که ازدواج کردم و خیلی هم خدا رو شاکرم و   ولی زیر 22 ریسک داره....چون تو به عنوان یه زن تا 22 سالگی نود درصد افکارت و عقایدت ثبات پیدا میکنه و خیلی از تفریح ها و شیطنت های دخترونه مال زیر22 هست و از طرفی یه زن هرچی کوچیکتر باشه آسیبپذیر تره و بیشتر میتونه مورد ظلم واقع بشه ولی بالای 22 سال بالاخره یه رشته دانشگاهی خوندی و در صورت نیاز احتمال شاغل شدنت بیشتره و اگه خدایی نکرده ازدواجت اشتباه باشه میتونی شرایط رو به نفع خودت تغییر بدی  و کمتر به حمایت خانوادت نیاز داری یا حداقل کمتر از یه دختر 17 ساله اسیب ببینی.... تو رو خدا اگه مجبور نشدین زود ازدواج نکنین ...منم 18 سالم بود فک میکردم هرچی زودتر ازدواج کنی بهتره الان که 2۶سالم شده و ادمای اطرافمو میبینم بین اونایی که ازدواجشون اشتباه بوده اون دسته که زود ازدواج کردن بیشتر ضربه خوردن...احتیاط شرط عقله...به خصوص توی این زمونه که از هر ده تا مرد یکی دوتاشون واقعا مرد زندگی اند...زندگی تون رو بر اساس استثنا ها قرار ندین که مثلا فلانی خوشبخته
2706