2733
2734
عنوان

چوب خدا صدا نداره

564 بازدید | 44 پست

من قبلا در مورد عشثم بهتون گفته بودم و اینکه خونوادش نداشتن باهم ازدواج کنیم برادرش و پدرش چندس به پاش نشستم بالاخره شدم دختر ترشیده

الا پدرش بد جور مریضه . میاد محل کارم با محبت باهم حرف میزنه ومن احترامش دارم ولی هرگز نمیبخمش .داداشمش که از روز عقد این اقا همش توبیمارستان زیر تیغ . یه روز پاش . یه روز کیسه صفراش . یه روز اپاندیسش . خدا رو شکر یه روز خوش ندیدن. حالا دوستم میکه ببخشش تا راحت بشه نمیتونم . الان 33 سالمه. همه رو به خاطر ش رد کردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچوقت به خودت نگو ترشیده 

سنی نداری خیلیا ۳ به بعد ازدواج میکنن

به نظرم کتاب ۴ اثر رو بخون زندگیت متحول میشه

هرچقدرم اوضاع سخت باشه عاشقانه میخوامت ❤️همه تاپیکام زندگی و حرفای نگفته امه که فقط اینجا میتونم بگم 🌹☺️
2731
شما اعتماد ب نفس نداری وگرنه ترشیده نیستی عزیز من.فداموش کن تا قلب خودت ارام بگیره از کجا معلوم زندگ ...

نه  باباش از وضعیتش میگفت از بدبختیش از بی پولیش . مطمئنن با من بود اینجور نبود  . چون من کمکش میکردم

2738
خوشحالم خیلی پدرش متوجه شده اهم دامن گیرش شده ولی برادرش نه هنوز همون مغرور از خود راضیه

ناراحت نباش عزیزم ولی خوشحالم نباش.باور کن حال دلت بهتر میشه بافراموش کردن موضوع.وقتی میدونی خدا میبینتت برات کافی باشه

خدایا هرکسی رو دقیقا بذار همونجایی که واسه دیگری میخواد.این منصفانه ترین آرزوست.
خودش عاشق واقعی بود پا پس نمیکشید.ادم بخواد کاری رو کنه راهشو پیدا میکنه اگر نخواد بهانشو

نمیشد پدر سالاری خونشون . هیچی نداشت هر چی در میاورد میداد به باباش مثل الان

وااا ۳۳ سال ترشیده اس دختر تازه اوله جوونیه

انشاالله با یه ازدواج توپ تو دهنیه محکم و به خودشم میزنی

به خدا بر همه کس معلوم است رهبر شیعه ❤علی(ع)❤مظلوم وبر حق است.                
2706