2733
2734
عنوان

نوزادباگریه ودلپیچه شبونه زیاد

99 بازدید | 16 پست

خانماسلام...هرراهکاروتجربه داریدبگیدلطفا....دکترپدی لاکت داده...اروغشم میگیرم.....بازم گریه وجیغ تاصبح😖

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤

عزیم کولیک داره بچه خاهرشوهرم تا شبش ماهگی میخورد قطره و اینا.تازه اون پنج شیش تا چیزی میداد ب بچش نمیدونم چی بودن

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
گریپ میچربخرم بدم؟یکماه وسه روزشه

بچت کولیک داره ی دکتر اطفال خوب ببر خودتم دیگه نباید غذا نفاخ و خیلی چیزا رو بخوری تا5ماه اینجوره بعدهروعده غذایی عرق نعنا یادت نره بچت خیلی اذیته دارو کولیکد اهورا رو براس بگیر دیفین هیدرامین عمادم بگیرتابخوابه ولی دکتربری خیلی بهتره دیدی اصلانمیمونه براش صدای سشوار دانلود کن بزارش توگهواره تکونش بده تکونش میدی دردش کمتره توماشبن ببره ساکت میشه روپابزاری توبغل ساکته تابزاری زمین شروع میکنه

استارتر جان من که پسرم تا پایان سه ماهگیش کولیک داشت و مارو انصافا پیرکرد

ولی فردای روزی که سه ماهش کامل شد یهو خوب شد

توی این مدت هم سه بار دکتر داروشو عوض کرد و اخرین دارویی که داد و به نظرم همون به بچم ساخت ب ب کر بود

BBcare

نرم افزار وایت نویز هم نصب کن شاید بچه ات با شنیدن صداهاش اروم بشه

علاوه بر این توی ماشین در حال حرکت هم این بچه ها اروم میشن اکثرا

راستی پدی لاکت روی پسر من که بی اثر بود

دخترخانومای مجرد...شما رو به هر کی قبول دارین قسم  زیر 22 سال ازدواج نکنین  .... منظورم این نیس که اونایی که زیر 22 ازدواج کردن بدبختند...من خودم 18 سالم بود و سال اول دانشگاه بودم که ازدواج کردم و خیلی هم خدا رو شاکرم و   ولی زیر 22 ریسک داره....چون تو به عنوان یه زن تا 22 سالگی نود درصد افکارت و عقایدت ثبات پیدا میکنه و خیلی از تفریح ها و شیطنت های دخترونه مال زیر22 هست و از طرفی یه زن هرچی کوچیکتر باشه آسیبپذیر تره و بیشتر میتونه مورد ظلم واقع بشه ولی بالای 22 سال بالاخره یه رشته دانشگاهی خوندی و در صورت نیاز احتمال شاغل شدنت بیشتره و اگه خدایی نکرده ازدواجت اشتباه باشه میتونی شرایط رو به نفع خودت تغییر بدی  و کمتر به حمایت خانوادت نیاز داری یا حداقل کمتر از یه دختر 17 ساله اسیب ببینی.... تو رو خدا اگه مجبور نشدین زود ازدواج نکنین ...منم 18 سالم بود فک میکردم هرچی زودتر ازدواج کنی بهتره الان که 2۶سالم شده و ادمای اطرافمو میبینم بین اونایی که ازدواجشون اشتباه بوده اون دسته که زود ازدواج کردن بیشتر ضربه خوردن...احتیاط شرط عقله...به خصوص توی این زمونه که از هر ده تا مرد یکی دوتاشون واقعا مرد زندگی اند...زندگی تون رو بر اساس استثنا ها قرار ندین که مثلا فلانی خوشبخته
بچت کولیک داره ی دکتر اطفال خوب ببر خودتم دیگه نباید غذا نفاخ و خیلی چیزا رو بخوری تا5ماه اینجوره بع ...

مرسی گلم...عرق نعناروازامروزدارم میخورم...واقعاتاثیرداره؟واسش گریپ میچربگیرم؟

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
استارتر جان من که پسرم تا پایان سه ماهگیش کولیک داشت و مارو انصافا پیرکرد ولی فردای روزی که سه ماهش ...

مرسی گلم..پدی حس میکنم تاثیرنداره

2740
پدی لاکت که خیلی خوبه.اگه شیر خودتو میخوره چیزای نفاخ نخور چند ماه اول

مرسی عریزم

عزیم کولیک داره بچه خاهرشوهرم تا شبش ماهگی میخورد قطره و اینا.تازه اون پنج شیش تا چیزی میداد ب بچش ن ...

مرسی خانمی

اره داره حتمابخور ب خودشم ی کوچولو نبات داغ بده گریپ میچر زیادخوب نی کولیکد بده

مرسی گلم

اره داره حتمابخور ب خودشم ی کوچولو نبات داغ بده گریپ میچر زیادخوب نی کولیکد بده

نبات داغ چه جوردرست کنم بدم؟یکماهشه زودنیس؟

نبات داغ چه جوردرست کنم بدم؟یکماهشه زودنیس؟

ن زود نی قدیمیا نبات داغ میدادن منم زیاددادم اگه بجت پسره دیدی نبان داغ دادی صورتش یکم دونه زد نگران نباش چون گرمیه دفعه بعد نصف کوچولو قند بنداز تواب جوش الانم ی کوچولو نبات بریز توابجوش ورم ک شد درحد یک قاشق بده بهش

ن زود نی قدیمیا نبات داغ میدادن منم زیاددادم اگه بجت پسره دیدی نبان داغ دادی صورتش یکم دونه زد نگران ...

واقعاممنونم خانمی