2733
2739
عنوان

بیاین 3 تا توحید بخونیم

49 بازدید | 11 پست

سلام از اونجایی که گفته شده سه بار خوندن سوره‌ی توحید ثواب یه دور خوندن قرآنو داره می‌خوام هرکس خواست سه‌تا سوره‌ی قل هو الله... بخونه و تقدیم کنیم به ائمه و معصومین و پیامبرا و فرشته‌ها و همه‌ی شهدا و اموات و هرکس که نیاز داره❤

اگه کسی خوند لطفا بگه. حاجت همه‌گی روا. ممنونم ازتون.❤

🧿لطفا برای خوشبختی و حاجت‌رواییم دعا کنید یا صلوات یا انرژی بفرستید منم به یاد کسایی که یادمن هستم💕🧿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من

تیکر تولد پسرمه.. واسه سلامتی خونوادم یه صلوات می‌فرستی ....خدایا هیچکس رو در حسرت مادرشدن نزار امین   من دوتا پسرام هدیه امام رضا هستن .عاشقتم امام رضا

چه موقع خوبی دقیقا وقت اذان.

منم خوندم

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀
2740

منم خوندم..انشاالله همه تون حاجت روا شید..لطفا برایدحفظ زندگی منم دعا کنین..خیلی حال روحی بدی دارم..تو این شب عزیز منم یاد کنین

خدای مهربونم ازت ممنوم بابت هدیه قشنگی که بهم دادی